Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problémák két év után. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák két év után. Ti hogy oldottátok meg? /kisregény/

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megpróbálom felvázolni a helyzetet


20 éves fiú vagyok, a barátnőm is 20 éves, 2 éve járunk. A kapcsolatunkban látszólag minden rendben: én szeretem őt, ő szeret engem. Mindent meg tudunk beszélni, a legkényesebb témákban is őszinték vagyunk egymáshoz, én legalábbis biztosan, de úgy érzem, hogy ő is.

Nekem iszonyatosan bejön, csodálatos lány, egyáltalán nem unom semmilyen tekintetben...közös az érdeklődésünk, okos, tanulunk mind a ketten. Emellett a szememben tökéletes nő....testileg is.

Már a kapcsolatunk elejétől fogva élünk szexuális életet, és ennél a pontnál kezdődtek a gondok. Hosszú ideig nem volt orgazmusa, csak és kizárólag ha kézzel v szájjal csináltam. Mindig türelmes voltam, soha nem volt olyan h kielégületlenül hagytam volna. Kb 1 év után rohadtul elkezdte zavarni h nincs hüvelyi orgazmusa. Elkezdtünk hát kísérletezni... én úgy érzem h elértünk valamilyen fejlődést, ugyanis már néha-néha előfordul, h aktus közben van ogazmusa, bár szoktam kézzel is segíteni.


A probléma az, hogy folyamatosan azt hajtogatja, hogy úgy érzi, lehetne ennél sokkal jobb is, (a hüvelyi orgazmusa), és tudja h nem én tehetk róla, de ő ez miatt rágódik folyamatosan. Rengeteget beszéltünk róla, én is nagyon sokat olvasgattam, mondtam neki h neki kéne gyakorolnia minél többet, és persze én is ott vagyok amikor csak akarja. Ez a következő probléma, hogy nagyon ritkán akarja...nem arról van szó, hogy visszautasít, hanem hogy nem kezdeményez. Erről is beszéltünk, azt mondta, nem engem nem kíván, hanem magát a szexet...és erről nem én tehetek, hanem ő. Másra nem is gondol, engem szeret és kíván, de a szexet sokszor nem. (persze van hogy ő mászik rám, csak nagyon ritkán, de ez iszonyat jól esik)

Nem várom el tőle h minden nap legyen valami, de a heti egyet rohadtul keveslem... kb. heti 2-3x lenne rá alkalmunk (nem együtt lakunk, egyetem stb) de (én úgy érzem miatta) nem jön össze több egynél. Próbálok megtenni mindent, edzek, figylemes vagyok h jobban kívánjon, de nem igazán látok eredmény. Azt szeretném, ha ő is ugyanannyira kívánna, mint én őt, és ugyanannyira élvezné a szexet, mint én. Én mindenben a partnere vagyok ,segítek neki, türelmes vagyok, de emiatt egyre többször borulok ki...nagyon rosszul esik amit érzek, Néha olyan, mintha csak barátjakén szeretne pont emiatt...mondtam neki, azt mondta h erről szó sincs. Tudom hogy szeret és nem akarom h tönkremenjen a kapcsolatunk, de elég sokszor szenvedek ez miatt. Rengetegszer beszéltünk erről, de már nem merem lassan felhozni a témát, mert előre tudom hogy az lesz a vége, h megígéri h megpróbál változni, de ugyanúgy nem lesz neki annyira jó mint nekem...pedig tényleg próbálok mindent megtenni.

(amúgy a kevés szexből adódik a másik próbléma: ha sokáig nincs semmi, annyira kiéhezek rá, hogy nem igazán tudom visszafogni magam...ha pedig korán elélvezek, akkor még kisebb az esélye, h "megtanulja" a hüvelyi orgazmust. ha többször csináljuk 1 héten, akkor nicns ilyen problémám)


Remélem átérzi valaki a helyzetemet...elég rossz ez így nekem. Minden más tökéletes, ezért nem szeretném a szex miatt elrontani az együtt eltöltött 2 évet, de sem egyedül, sem vele nem találtam megoldást.


Tud valaki segíteni? Előre is köszönöm


2011. márc. 20. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
regény
2011. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

fhuh hát.. nemtom mitévő légy, szal 1 semmit mondó HSZ jön:


hm-hm..

még sose volt ilyen jellegű problémám, az én párom szexmániás szerencsére bár orgazmusa neki se volt még.

de gyakorlunk, kívánjuk bla-bla..:)

hát.. az a baj, hogy a te párod meg nem kívánja a dolgot.. szal így elég fos.. nem gyakoroltok.. és úgy érzed, hogy benned a hiba.. még ha az ellenkezőjét is állítja a csaj..

hasonló szituba voltam már, nehezen tettem magam túl a tudaton, hogy a hiba nem bennem van.. de vhogy sikerült meggyőznöm magam, de a mai napig előjön ez az önmarcangolásos dolog.. szal erre sose lesz megoldás asszem.

öh.. kitartás.. aztán ha nagyon nem megy.. lassan elmúlik a szerelem úgy is.. akkor hagyd el.. ennek így nem sok értelme van, már bocs.

az nem probléma megoldás ha beszéltek róla.. ő ígér fűt-fát aztán leszarja.

2011. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én 21 éves csajszi vagyok és teljesen megértem a problémád de ne okold magad ez miatt mert ez nem a te hibád. A bnőd egy titpkus olyan lány aki sajnos saját maga ellensége. Mert hidd el egy orgazmushoz sokmindenkell legfőképp ő. és nem az h te mennyire gyorsan mész el. Mert ha ő nincs lelkileg és fejben ott akk nem ér az egész semmit. Elhiszem h ő egyből jobbat és jobbat akar, de ez nem így működik. A szex az eg oylan dolog ami nagyon összetett, kellesz hozzá te is de úgy látom veled nincs gond, mert figyelmes és megértő vagy vele kényezeteted,a baj csak az h ő nem ismeri a saját testét és nem tud relaxálni és átadni magát az élvezetnek. Igen orális szexxel könnyebb és sikeresebb a dolog ez nálam is így van. De hidd el ezt neki kell akarnia csak és ehhez elméslem velem h volt

Úgyez volt velem is, és rájöttem egy idő után h hiába imádok szexelni van amikor nem jó és van amikor 2 percig csak orgazmusom van. És ez mind csak tőlem függ és az előjátéktól attól h mennyire érzek vágyat a másik és a szex iránt. Mi csókolózunk először majd a párom kényezetet orálisan (meg én őt) majd utána berakja és szexelünk lovaglópózban misszionáriusban és ha sokáig birja akk hátulról is (nem anál)csak h ő van hátul. Igy nekem biztos orgazmusom lessz. De tudod egy dolog volt ami engem nagyon megváltoztatott amikor elkezdetem fél éve masztizni néha az segitett megismerni a testem, és azóta jobb az orgamusom. Met hidd el a bnőd is már tudat alatt beképzeli azt h neki úgysem lesz orgazmusa, és így a dolog halott. Azt tudom javasolni h próbáld meg azt a módszert amit irtam és mondd el neki h relaxáljon vagy masszirozd meg és lazitsd el a lényeg h ne görcsöljön rajta. Mert hidd el én nő vagyok és nekem is volt ilyen bajom és tudom h ez nem a te hibád vagy a pasiké hanem a miénk nőké is. Am a méreteitekkel van baj? h te túl rövid vagy vékony vagy hozzá képest? Remélem segitettem, és hogy hamarosan megoldódik minden:)

2011. márc. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak köszönöm, adtál egy kis önbizalmat h megválothat ez az egész :) megpróbálom még jobban ellazítani őt ezentúl

(méretekkel amúgy nincs gáz egyikünk szerint se :) )

köszi mégegyszer!

2011. márc. 21. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tökéletesen tudom mi a probléma. Az hogy (ha jól értettem) te vagy az első pasi az életébe, vagy legalább is az első komoly, és nem volt előtted rossz tapasztalata, nem tud mihez viszonyítani, ezért a tökéletesre törekszik.

Velem is ugyan ez volt. Az első pasim olyan jó volt, hogy azóta se találok hozzá hasonlót se, de nem volt tökéletes. Márpedig ugye tudjuk, hogy senki sem tökéletes. Szerintem az orgazmusával nincs semmi gond. Az hogy nem mindig van hüvelyi orgazmusa? nagy ügy, sok lány minden este azért imádkozik, hogy egyáltalán bármilyen orgazmusa legyen. Nekem pl. soha semmilyen orgazmusom nem volt, pedig az én barátom is mindent megtett értem.

Ti egy nagyon szerencsés pár vagytok, hogy így egymásra találtatok. Minden stimmel, még a szex is, csak őneki ez nem elég. Telhetetlen, ha valami sikerül, többet akar. De így soha nem lesz boldog igazán. Vagy megpróbálod ezt elmagyarázni neki, és talán felfogja. De a gondolkodásmódot a legnehezebb megváltoztatni, úgyhogy kicsi rá az esély, hogy meggyőzöd, hogy a mostani állapotok nagyon jó.

Az meg hogy nem kíván téged... erre nem nagyon tudok mit mondani. Lehet hogy az a fajta lány, aki szereti, ha elcsábítják. Esetleg próbáld meg, hogy ha otthon vagytok, kigombolod az inged két felső gombját, vagy veszel valami jó illatú arcszeszt, vagy ilyesmi. Vagy öltözködj divatosabban. Lehet hogy hülyén hangzik, de a ruha ebben sokat számít. A fiúk is könnyebben megkívánnak egy lányt, ha szoknya van rajta. Ez a lányoknál is így működik; ha jól nézel ki abban a ruhában, amit viselsz, sokkal szexibb leszel.

Te nagyon jó pasi vagy (a leírásod alapján), kár hogy a barátnőd nem veszi észre.

Sok sikert nektek.

21L

2011. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint mindent megtettél elméletben és a gyakorlatban is.Az nagyon jó,hogy mindent megtudtok beszélni,megegyezni,a problémákra megoldást találni,de a megoldáshoz mindketten keletek.Te hiába szeretnéd,hogy hüvelyi orgazmusa legyen ha nem akar szexelni,ha igazán el akarná érni ő is ezt,akkor nem "utasítana el"!Itt már nem neked kell "kapálóznod",ez nem csak rajtad múlik.ő is kell hozzá,és ha nem tesz érte semmit akkor ne is nyavalyogjon.
2011. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam:Még annyit hogy sok nő szeretne ilyen férfit mint te :-) 22/L
2011. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a választ, sokat segítettetek! Legalábbis valamelyes megnyugodtam, hogy nem én csinálok valamit rosszul. Ettől függetlenül nem adom fel, és megpróbálom valahogy úgy alakítani a dolgokat, hogy mindkettőnknek jó legyen. Remélem, ő is ezen lesz.
2011. márc. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!