Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy oldottatok meg? Eljegyzes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldottatok meg? Eljegyzes?

Figyelt kérdés
Parom es en nyaron ossze szeretnenk koltozni,s eljegyzes is lenne.Apum sehogysem eggyezik bele,de nem tudom miert.Azt mondja,hogy addig amig lagzi nem lesz addig nem koltozhetek sehova.De nem erti meg,hogy lagzira nem futja,s majd amugy is azt par ev mulva terveztuk.Lakas biztositva lenne.Ki volt ilyen helyzetben?
2011. márc. 18. 17:57
 1/1 anonim válasza:
Nézd, én még nem tartok az eljegyzésnél, de párom és én is azon a véleményen vagyunk, hogy esküvő előtt együtt kell élni egy picit. Nem tudom milyen sűrűn látjátok egymást, de másabb, mint az együtt élés. Én azt mondanám, hogy egy eljegyzéssel megoldható, de ha van lakás, nem értem hogy miért szól bele a szülő, ha ti azt tudjátok fizetni. Szerintem ezt el kell neki mondani, hogy a ti életetek. Remélem sikerül megoldani. :)
2011. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!