Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldottátok ezt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldottátok ezt meg vagy az ilyen helyzetete? Kort nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

Ha pároméknál vagyok nem szoktam főzni,csak besegítek anyujának.Zöldségeket hámozok,panírozok,kisütöm a húst.

Ilyesmi!

Teljesen másképp főz az ő anyukája mint az enyém.Így nem is próbálkozok a főzéssel itt náluk,mert úgy veszem észre hogy a tesóm párja csak azt enné meg amit az anyjuk csinál.

Ha párommal külön leszünk akkor majd főzök,úgy ah én akarok,mert akk legalább nem szól majd bele senki,és akkor csak neki és magamnak főzök.

Amúgy is azt mondta,hogy ha jó ha nem amit csinálok majd,ő akkor is megeszi,mert ÉN CSINÁLTAM!:)

21/l


2010. júl. 30. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez komoly. Szakits vele !!!
2010. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem főzök a pároméknál,nagyon ritkán vagyok náluk.Viszont itthon főzök neki elég sokszor,és imádja a főztöm:)21N.
2010. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Teljesen másképp főz az ő anyukája mint az enyém.Így nem is próbálkozok a főzéssel itt náluk,mert úgy veszem észre hogy a tesóm párja csak azt enné meg amit az anyjuk csinál. "

Nem értem a tesód párjának a finnyáskodása hogy jön a képbe, amikor az anyósjelöltöd, és a te konyhai konfliktusaitokról beszélsz?

Amúgy mi a kérdés? Mit nem tudsz megoldani?

2010. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

most...

a tesód párjának az anyja a pasid anyja? vagyis az egész családotok többszörösen kavarodott össze? vagy a pasid a tesóddal is meg veled is töcsköl?

egyébként most mi a kérdés lényege? mit kell ezen megoldani, mikor már alapból meg van oldva?

és mit keres egy gasztronómiai kérdés itt? és mi értelme van egyáltalán?

2010. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párjának a tesója.:)
2010. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!