Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tetszek neki? . Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszek neki? . Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval....Van 1 srác,aki már 2 éve tetszik...és még amior megismertem akkor én is tetszettem enki,de valahogy nemsikerült összejönnünk......aztán azért barátok voltunk utánanmég..bezélegettünk emg minden...de az utóbbi fél évben már enm s ebzséltünk.....aztán...2 hónnappal ez előtt cask így rámírt.h tetszek enki nagyon és szeretne velem talákozni..erre most döbbent rá.........de enm si bezséltem előtte vele meg semmi.......aztán ennek nagyon örültem...töbször is modnta,h nagyon kéne találkozni,cask éppne 60kmre lakik tőlem és csak hétvégén tudnánk találkozni mert 1 városban lakok apujával....és valahogy ezt a találkát még midníg nemsikerült összehoznunk....mert vagy anyuja nem engette vagy pedig haverja beszerveztek enki valamit...és nemértem....más lányoknak írja közben,h szertlek..fb.n publikusan persze..nagyon féltékeny vagyok..és modnta is,hlehet,h ez olyan mintha cask jáccana velem,de nem,mert ezt nemjön össze cask,de mind2en nagyon rajtavagyunk..és tényleg ő is....aztán valamelyik nap megtudtam,h volt ebben a városban..és hát akkor mostmár nemértem,h i is van...ha annyira tetszek neki...írja a szivecskéket is ..akk most játszik ... vagy mi....dert én eddig hittem enki,h nem csak játszikk....most akk mivan ? =/=/=/.......................köszi a válaszokat ..:)
2011. márc. 20. 22:20
 1/8 nielindi ***** válasza:

jajjjj!!


headshot!!!

2011. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most mivan ?
2011. márc. 20. 22:28
 3/8 anonim válasza:
100%
szerintem találkoz vele és próbáljatok meg 1 hetet eggyütt,vagy sikerül vagy nem
2011. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Öhm ahhha...:) köszi :D

de ha ő nemakar??

vagy megint nem sikerüll összehozni ?=/

2011. márc. 20. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdezőhöz:

Persze hogy csak játszik veled, ahogy a többivel is. Sok horgot bedob a tóba aztán egyszer csak jön a hal, nem?

Internetes hülyegyerekként régen én is így tettem.


A többiekhez:

Hú bmeg, aztakrva!

Nem az a durva hogy minden második betűjét hibásan írja.

Az a durva, hogy ennek ellenére megértem, mit mondott!

Tudok már antimagyarul, ez miért van?

2011. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

először is...Próbálj meg HEJESEN ( xD ) írni...

utána...velem is volt már így...csak etet...nem gondol semmit komolyan...én is azthittem h nekem összejön mert PONT ez volt a szitu...PONTOSAN!!! egy idő után mindenki megunta a játszadozását és jött hozzám...de már én is lekoppintottam...elhiheted nem volt könnyű mert még akkor is tetszett...de így csak megmentettem magam a sorozatos fájdalmaktól

2011. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jólvan,bocsánat,csak siettem nagyon......szval...értem a dolgot....most nemrég beszéltem vele erről,h miért írja másnak is..h szereti meg ilyenek.....erre ő azt mondta,h a többinek szívecske nélkül írta,nekemmeg szívvel..és ők mind csak haverok.....én meg nem...és mondta,h ha megnézem akk szinte midnen csaj barátjának van pasija :)....de akk így már téll nemtom,h most mit higgyek :S:S
2011. márc. 23. 14:16
 8/8 anonim ***** válasza:
DUMAAAAA...a PONTOSAN csajszi vok...nem egyszer rákérdeztem én is és (ismét)POTOSAN ezt mondta...h ezek a pasik mennyire ugyanolyanok...am meg az én barátnőimnek is voltak pasijai ( akik majdnem szétverték a srácot)xD
2011. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!