Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nagyon gáz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nagyon gáz? Most ki használ? Szeret egyáltalán?

Figyelt kérdés
A pasimnak miden alkalomra( szülinap ,karácsony , valentinap stb..) vettem ajándékot ő se karácsonyra se valentin napra se nő napra és a szülinapomra sem vett semmit sőt még el is kért tőllem 5000 ft szülinapom után !! DE néha ő is szokott venni nekem ijen apróságokat csoki stb... Szerintem ez már kicsit durva mivel 9 hónapja vagyunk együtt !
2011. márc. 20. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet h nem olyanok az anyagi keretei?
2011. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mert álltalában mindig van nála pénz !
2011. márc. 20. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Elsővel nem értek egyet, 200 ft egy csoki, figyelmességből az se nagy vagyon. Szerintem nem kihasznál, csak szarik rád. Döntsd el, hogy jobb-e?
2011. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De azt tudnotok kell hogy nagyon szégyenlős a haverjai előtt és általában mindig együtt mennek minden hová lehet hogy ők előttük szégyenli hogy vegyen nekem valamit?
2011. márc. 20. 21:58
 5/8 Moszuke ***** válasza:

mi van.. vakít a szerelem?

ha van pénze mért kér tőled?.. najó.. nem érdekel a válasz.

hogy nem vesz ajándékot soha?.. hajjajj.. gááz.

szólj neki, hogy ez zavar téged.. néma gyereknek az anyja sem érti a szavát,, szokták mondani

2011. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De akkor pont nem volt neki mikor kért de álltalában mindg van neki !Amugy meg azért nem akarok neki szolni erről mert nem akarom azt hogy csak azért vegyen mert én mondtam neki !Ezt tudnia kellene h illik meg jol esne Sztem
2011. márc. 20. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, hogy egy alkalomra sem kaptál semmit. Ilyenkor mit mondott? Egy kis csoki nem pénz kérdése szerintem. Ha pénzt kér, azt vissza adja legalább? Beszélned kell vele, ha nem Te hívod fel a figyelmét, akkor ki fogja?
2011. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is bunkóság, amit csinál. Döntsd el, hogy megéri ezek után vele lenni, de szerintem már te is tudod a választ (egy határozott: Szórakozz mással, a kölcsönt meg add vissza, mert neked is szükséged van rá!) Aki ennyire nem figyel a másikra, akkor annak inkább ne legyen senkije.
2011. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!