Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megváltozhat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megváltozhat? Fontosabb a buli, a heverok. Szeret még egyáltalán vagy csak használ? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt, eddig minden jól ment, csak vannak pár zűrös dolgai és ezeket megoldás helyett az italba temeti.

Már hónapok óta nem nagyon foglalkozik velem, fontosabbak a haverok, van hogy órákat ott ülök és várom hogy hazajöjjön, de ő azt mondja nem tilthatom meg neki hogy szórakozzon, ha el akar menni akkor elmegy, én is menjek, szórakozzak. ( Kivel? Minden barátnőmnek gyereke van, nem akarom őket az én zűrös életemmel traktálni. Egyedül meg tök ciki felmenni szórakozni, meg amúgy is szeretnék vele lenni. )

Vna hogy lekési a vonatját és hajnalban jön haza, már-már úgy tűnik direkt.

Olyan mintha menekülne itthonról, sosincs velem ha kellene, mert mindig van egy aktuális haver és annak fontosabbak a dolgai.

Én meg jobb hiján vagy nem alszok egész éjjel ( bár 2 nyugtatóval ki tudom ütni magam és akkor legalább tudok aludni )vagy sírok mert fáj hogy csak nekem kell, én nem kellek neki.

Másnap elnézést kér, kedves de hétvégén minden kezdődik előről, már gyűlölöm a hétvégéket.

Légyszi segítsetek, de ne olyanokat hogy menjek el bulizni mert az nem érdekel, meg egyedül nem fogok bóklászni,meg úgyse érezném magam jól.

Mit csináljak? Szeertném ha én lennék az első neki, ha velem töltené a hétvégéit és nem a haverokkal.

Beszélni nem lehet vele mert már régóta ezt teszem, és mintha épp ezért nem szeretne itthon lenni. Persze, a haverok nem cseszegetik, csak iszogatnak és persze itthon meg itt vannak a gondok, a bajok, csekkek, albérlet...

Pénzem sincs nagyon mert szinte már én fizetek mindent, ő elbulizza a félretett pénzeinket.

Légyszi segítsetek, nemm tudom mit tegyek!

Volt esetleg valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége? Hogy segítsek neki ha nem hagyja? Hogy szeressem ha nem engedi? Tudom hogy szeret.

Plíz, komikat, tipeket!

24L


2009. szept. 27. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom van interneted.HASZNÁLD!Flörtölj,szórakozz!
2009. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

probaljatok kompromisszumot kotni.1 honapba 1szer a haverok,

a tobbit egyutt toltitek(a hetveget).

lehet ugy erzi hogy tulsagosan rovid a poraz...

2009. szept. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Tapasztalat!!! A feleségem bulizgatott sokat a barátnöivel, miután megszületett a kisfiunk még utánna is. Aztán kiderült hogy a bulik alkalmával megcsalt! Legyél ovatos, mi most válunk, amig nincs gyereked addig lépj mert utánna még nehezebb lesz!!!
2009. szept. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!