Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez komoly kapcsolatnak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly kapcsolatnak számít már? (Lányok válaszát várom főleg)

Figyelt kérdés

Háromnegyed éve együtt vagyunk, de csak interneten beszélünk. Küldött magáról már intim képeket, és rengetegszer felhoztuk már a szex témát, de persze ez online nem ugyanaz. Eddig nagyon messze lakott, de (részben)miattam ideköltöztek a környékre.

Most már nemsokára találkozó lesz, és azon gondolkozom, hogy meddig mehetek el. Merthogy hihetetlenül közel kerültünk egymáshoz. Lányok, Ti ilyen esetben az első találkozón minek örülnétek? Vmi kis ajándék? Csók? stb.

Ez már végül is ha jól gondolom elég komoly kapcsolat(én annak tartom)


2011. márc. 20. 15:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolat a lótúrót! Komoly kapcsolat rendszeres személyes találkozás, egymás tulajdonságainak, szokásainak, értékrendjének megismerése után bontakozik ki, kb 1 év után, ÉLŐBEN és nem neten...
2011. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Kérdező: aranyos vagy.. :)


Nekem volt már olyan kapcsolatom, ami neten kezdődött, volt egy ami összejött, meg egy ami nem tartott sokáig.

Az elsőnél 14 voltam, a srác meg 16, ha jól emlékszem. Bár nem tudom, mi számít intim képnek, én egy olyat küldtem akkor a srácnak, amin rendesen fel voltam öltözve, az oldalamon feküdtem egy ágyon egy kicsit kivágott felsőben, és én magamhoz képest akkor marha szekszienek éreztem azt a képet, bár utólag persze hogy nem tűnik már annak. :D Szóval a válaszolóknak jelezém, hogy lehet, a kérdező is csak valami olyan intim képre gondol, ami nekünk most már nem lenne durva. És ha a lány már betöltötte a 14et, amikor a képet küldte, akkor nem törvénysértő meg egyéb baromságok, pláne ha ruhában volt, mint ahogy írta is...


Ha élőben is tetszel neki, akkor hajrá, azért írtam azokat az apróságokat, mert ezek pl nekem tetszettek, amikor így történt velem, de szerintem egy más 14-15 éves lánynak is biztos bejön, ha nem tipikus #####, de azok nem ismerkednének neten hónapokat, hanem a diszkóban 2 perc alatt...


Meg nálatok azért is más a helyzet, mert ti elvileg együtt vagytok, és ha ezt ő is így gondolja, akkor bele fog menni. Ha meg nem jönnél be neki, úgyis észreveszed, de remélem jó lesz. :)


19/N már megint :)

2011. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez kapcsolatnak számít. Interneten még csak barátok vagytok, tehát annyiból előnyben vagytok mindketten, hogy ismeritek valamennyire a másikat. Ez a tali olyan lesz, mint egy első randi. Mert az is. Előszőr találkoztok egymással. Ajándékot nem tudok javasolni, de a csók az mehet, ha mindketten benne vagytok
2011. márc. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat ;)

Van amelyik lehangolt, van amelyik meg örömet okozott, a vélemények megoszlanak :P

Majd kiderül végül is élőben:)

Mégegyszer köszönöm szépen mindenkinek!

2011. márc. 21. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!