Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez komoly kapcsolatnak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly kapcsolatnak számít már? (Lányok válaszát várom főleg)

Figyelt kérdés

Háromnegyed éve együtt vagyunk, de csak interneten beszélünk. Küldött magáról már intim képeket, és rengetegszer felhoztuk már a szex témát, de persze ez online nem ugyanaz. Eddig nagyon messze lakott, de (részben)miattam ideköltöztek a környékre.

Most már nemsokára találkozó lesz, és azon gondolkozom, hogy meddig mehetek el. Merthogy hihetetlenül közel kerültünk egymáshoz. Lányok, Ti ilyen esetben az első találkozón minek örülnétek? Vmi kis ajándék? Csók? stb.

Ez már végül is ha jól gondolom elég komoly kapcsolat(én annak tartom)


2011. márc. 20. 15:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
pár hónapot én ilyen esetben is várnék, azért személyesen teljesen más, mint a neten.. viszont ha küldött magáról meztelen képeket, akkor elég valószínű, hogy nagyon könnyen kapható
2011. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly kapcsolat lenne, akkor az én 9 hónapos "online" kapcsolatom is az lett volna, amikor 11 voltam. Szóval NEM.
2011. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

csók simán mehet ! ;) 16L

de előzőnek igaza van valószínűleg könnyen kapható ... soha nem küldenék intim képeket neten .

2011. márc. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igazábol pont ez az ami nagyon érdekes. Egyáltalán nem könnyűvérű. De teljesen egymásba vagyunk zúgva.

Attól tartok még, hogy az első talin lehet h mégse tetszem neki. De ha jól gondolom, akkor Ő a személyiségembe szeretett bele, nem? A külső (tudtommal) csak azután jön.

2011. márc. 20. 15:23
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

ez nem komoly kapcsolat. élőben mindent előről kell kezdened, vagy kiderülhet, hogy könnyűvérű, bár lehet, hogy ez nem lenne éppen rossz infó a jövőre nézve.

nekem is van/volt olyan ismerősöm, akivel bizalmas kapcsolatba kerültem neten, de élőben nem ugrottunk egyből egymás nyakába.

22/L

2011. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ezt persze mondhatom h nem az, de ahhoz ismerni kéne:) Lényeg h én tudom. És nem meztelent montam, hanem intimet :) Nem ugyanaz:D
2011. márc. 20. 15:25
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem is kapcsolat, nemhogy komoly...

Majd élőben meglátjátok.

2011. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Basszus, kezdek ideges lenni:S

De azért... Lehet belőle valami akkor, nem?

2011. márc. 20. 15:32
 9/24 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
14/14
2011. márc. 20. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!