Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez komoly kapcsolatnak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez komoly kapcsolatnak számít már? (Lányok válaszát várom főleg)

Figyelt kérdés

Háromnegyed éve együtt vagyunk, de csak interneten beszélünk. Küldött magáról már intim képeket, és rengetegszer felhoztuk már a szex témát, de persze ez online nem ugyanaz. Eddig nagyon messze lakott, de (részben)miattam ideköltöztek a környékre.

Most már nemsokára találkozó lesz, és azon gondolkozom, hogy meddig mehetek el. Merthogy hihetetlenül közel kerültünk egymáshoz. Lányok, Ti ilyen esetben az első találkozón minek örülnétek? Vmi kis ajándék? Csók? stb.

Ez már végül is ha jól gondolom elég komoly kapcsolat(én annak tartom)


2011. márc. 20. 15:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj de aranyos....... :)

Nem, nem az.

2011. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen mit küldözget magáról intim képeket?!?!

Ez még törvénybe is ütköző!!!!

2011. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem az. De a kérdés nem ez.
2011. márc. 20. 15:58
 14/24 anonim ***** válasza:
Ez komoly kapcsolat?Szerintem nem az ne is haragudj.Amúgy kezd úgy mint minden normális kapcsolatnál a legelején.Csók mehet szerintem.
2011. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen, szerintem vigyél neki valami kis ajándékot (kicsi plüssmaci, kulcstartó plüsi, valami kis apróság, ami elfér nála, és nincs útban. Ne virág legyen, és ne is drága).

Ha élőben is tetszik, és ő is neki, akkor mondjuk a találkozó közepe felé fogd meg a kezét, amikor van rá alkalmad. Ha pl sétáltok, és te tudod merre kell menni, akkor egyszer csak kapd el a kezét, és úgy mutasd neki az utat. Aztán már nem is kell elengedni rögtön. :P A reakciójából látni fogod, hogy mi van. De az is jó, ha beültök valahova, ha mellette ülsz, akkor könnyen meg tudod fogni a kezét, akár csak azért, hogy megnézd a körmeit (ha szépek xD), vagy ha vagy elég bátor, akkor akár csak úgy. Ha szemben ültök pl. egy kávézóban vagy valami, és valami random oknál fogva az asztalon van a keze (véletlenül alapból miért lenne ott? :D), akkor fogd meg. =) Utána már sétálhattok kézenfogva.. :)

És szerintem elköszönésnél csókold meg. Akár amikor felszáll a buszra/vonatra, vagy ha közelebb lakik, akkor amikor hazakíséred és éppen készülsz indulni haza.

19/N

2011. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
úgy a 3. sor környékén elírtam: *és te is neki
2011. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Annyit még, hogy én ennyi idősen is jobban támogatom az olyan első randikat, amikor csak a végén csókol meg. Ne abból álljon az egész, hogy nyaljátok egymást, azzal még ráértek, beszélgessetek, ismerd meg (élőben is).

Ha a végén sem csókolod meg, lehet azt hiszi, nem akarsz tőle semmit, szarul fogja érezni magát. De ha egy csókot kap, akkor marha boldog lesz, és a következő találkozótokig az fog járni a fejében, hogy mikor lesz már legközelebb.

Az sem mindegy, mennyiszer csókolóztatok már előtt mással. Ha ez az első, akkor is praktikus, mert ha véletlenül nem is olyan jó, akkor is úgy lesz vele, hogy következőre meg már jó lesz. :D Szóval el sem lehet rontani. :)

19/N voltam megint.

2011. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Valiedicca!

Istennő vagy!!! Köszi :D

2011. márc. 20. 18:16
 19/24 anonim ***** válasza:

hát én azért óvatosságra intenélek csók terén :) tényleg csak a végén csókold meg, de csak akkor, ha biztos vagy abban, hogy megteheted. ha nem érezte jól magát, ne is próbálkozz.

amúgy aranyosak vagytok, de hogy össze jöttök-e, az csak rajtatok áll, mi nem mondhatjuk meg, de drukkolunk, hogy szép esküvőtök legyen és után sok szép magyar gyerek :D

2011. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Durva, asszem bezárnám a lányomat, ha 14 évesen intim képeket küldözgetne magáról, és igen ez tényleg törvénybe ütköző. Amíg nem is találkoztatok, hogy lenne már kapcsolat? Sehogy... Meg általában neten, "arc nélkül" mindenkinek nagy a szája, aztán meg élőbe teljesen más, szóval arra ne alapozz, ami neten volt.
2011. márc. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!