Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő múlva mondható egy kapcsolat komoly kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt így nem lehet behatárolni, de azért mégis kb. mennyi idő?
2011. júl. 3. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jópár hónap
2011. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen időtől függ, hanem hozzáállástól is. számomra egy komoly kapcsolat kb fél évtől számít annak. sokaknál ez más attól függően, eddig milyen hosszú kapcsolatai voltak. nekem 3 és fél év volt.
2011. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 év fölött beszélhetünk komoly kapcsolatról,de kor-és egyénfüggő is ez a dolog.
2011. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, kor- és hozzáállás függő.

Mi kicsit több, mint egy hónapja vagyunk együtt, én 23/l ő 27/f és a mienk (közös megegyezés alapján :)) komoly. Tudjuk, mit szeretnénk, azonosak a céljaink, én az ő családját már ismerem, ő is eljön meglátogatni az enyémet nemsokára. Komoly témákról beszélgetünk, összeköltözést őszre tervezzük. Néha a gyerek témával is húzzuk egymást. :)


Mi egyszerűen nagyon egy húron pendülünk, sok rossz időszakon keresztül estünk már (párkapcsolatilag és egyébként is) és én úgy érzem, ő az, akit kerestem. A páromnak inkább hosszú kapcsolatai voltak, sokat utal arra hogy velem képzeli a jövőjét.

Tehát nem lehetetlen rövidebb idő után is komolynak mondani, a hozzáállás a lényeges!

2011. júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 someone... ***** válasza:

2 éjszaka


sry

2011. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!