Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyik jó barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyik jó barátja belém szeretett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal, aki 20 éves, 7 hónapja vagyunk együtt, és halálosan szeretjük egymást, egyszerűen nem tudunk egymás nélkül élni, pedig jelenleg távkapcsolatban élünk... Minden egyes szabad percünkben "együtt" vagyunk az internet segítségével. Legutoljára 2 hónapja találkoztunk személyesen, de most tervezi, hogy ideköltözik a közelembe. Eddig minden szép, s jó, de van egy kis probléma. A párom egyik jó barátja ma vallotta be nekem, hogy nagyon szerelmes belém, és bár 1 hónapja van barátnője, amikor a lánnyal van csak rám tud gondolni. Engem ez nagyon meglepett, mert nem gondoltam volna, hogy így érez. Megkért, hogy ne mondjam el a barátomnak, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek, hogy ne bántsam meg ezt a fiút?! Nekem senki más nem jöhet szóba csak a barátom, mert én őt szeretem mindennél jobban. 17/L
2011. márc. 20. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azzal nem fogod megbántani, ha megmondod neki, hogy te csak barátként nézel rá, szerintem túl fogja élni, van ilyen!
2011. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen mond el neki,hogy ő egy aranyos srác,de te mégis a barátodat szereted mindennél jobban,és engedjen el téged,mert ti nem lehettek együtt
2011. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nyugottan megmondhatod neki hogy te nem szereted. az nem olyan bántó. mondtak már nekem ilyen helyzetbe sokkal bántóbbat is (pedig annak nemvolt barátja)
2011. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mivan? nemakarod megbántani? akkor feküdj le vele.

nemisértem mi ebben a kérdés.

2011. márc. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy együtt tervelték ki a barátoddal ezt a kis jelenetet, és csak tesztelni akarnak, hogy hogyan viselkednél egy ilyen szituációban? a volt barátom csinált ilyet velem az egyik barátja segítségével, hát mit ne mondjak, nem volt vicces, akkor jöttem rá, mennyire gyerekes is a kedves -.- 22/L
2011. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!