Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belém szeretett a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a barátom haverja?

Figyelt kérdés

A helyzet elég érdekes. Én fél éve járok a barátommal, eddig azt gondoltam, szeretem, de most összezavarodtam. Azt tudni kell, hogy a barátom engem nagyon szeret, ölne értem. Ő most elutazott külföldre pár napra, és én nagyon unatkoztam itthon egyedül, és a haverja felajánlotta, hogy átjön... úgy volt, hogy átjön, megnézünk egy filmet, és megy haza, de kicsit elhúzodott, nem volt kedve hazamenni, nekem meg nem volt kedvem hazaküldeni. Hajnalig feküdtünk egymás mellett az ágyban egymás felé fordulva, néztünk mélyen egymás szemébe, és mosolyogtunk egymásra (megpersze beszélgettünk is). Hajnalban bealudtunk, és így itt aludt nálam (4órát). Nagyon jól elbeszélgettünk, és volt, hogy a keze az enyémre kószált, megsimogatta és mondta milyen hideg, felmelegítette.:) Olyan csodálatos volt ez az éjszaka, hogy azóta nem tudom kiverni a fejemből. Rengeteget röhögtünk, és cselesen bókolgattunk egymásnak, de csak nagyon finoman. Tudom, hogy nagyon csúnya dolog a barátommal szemben, de nem történt semmi olyasmi hogy pl csók, pedig rengeteg olyan alkalom lett volna... Reggel hazament, és most látom hogy kiírta facebookra meg msnre is, hogy "jó volt veled:$" ez egyértelműen nekem szól, de persze nevet nem írt. Az a furcsa, hogy ezelőtt az éjszaka előtt kitárta nekem a szívét, mondta hogy mennyire bejövök neki, de jóban van a barátommal, és nem akarja, hogy miatta legyen vége, meg hogy nem olyan gerinctelen, hogy ezt tegye a haverjával. Én is mondtam, hogy ez természetes... de az éjszaka olyan volt....:$ pedig nem történt semmi csak néztünk egymás szemébe órákon keresztül - és nem untuk. Eszméletlen volt, de ezt szavakkal nem lehet leírni, viszont sztem ő is érezte amit én. Ki is írta msnre, hogy fontos ügyben beszélni szeretne a legjobb barátjával sürgősen úgyhogy írjon rá:D biztos vagyok benne, hogy rólam akar vele beszélni. Most akkor belém szeretett? Vagy mi? Amúgy őt már előbb ismertem, mint ahogy a barátomat, csak akkor mégcsak gyenge bókokat tett nekem, nem hívott randira vagy ilyesmi és a barátomnak előbb sikerült behálóznia:) fél évig nem is próbálkozott ezmiatt a haverja, de úgytűnik eddig bírta...

18/L


2010. szept. 11. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
bmeg, lemaradt h a WTCnél.
2010. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Végére értem, Yupeee :D


Nos. Megmondom a frankót. Hát kicsit merész volt tőled, ez súrolja a megcsalás határát.


Ha én lennék a barátod helyébe, eléggé ledöbbennék rajtad, és a barátod barátjával is elbeszélgetnék, hogy hogyan is képzelted.

2010. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nade abban még nincsen semmi hogy átjött... az ittalvás meg véletlenül történt. Az viszont már tényleg sok volt, h simogatta a kezemet.
2010. szept. 11. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:

holnap elmegyek a szomszédba és aztmondom hogy esik az esö és nemtudok hazamenni a SZOMSZÉDBOL!! ez olyan véletlen...:)

ki olvasta végig a kérdést?

2010. szept. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

23:10

Én

2010. szept. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!