Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom küldött smst, kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom küldött smst, kinek mi jön le belőle? H érthette? Másik csak lehet a képbe v 1általán szeretett?

Figyelt kérdés

Tény,h már szakítás közeli állapotba vunk..Bulizott és ugy volt h átjön este hozzám..majd közölte h bulizik,és hulla ugyh nem jön át...majd később azt írta h Jóéjt,ne haragudj! erre én:h érted h ne haragudjak,vmiért talán kellene?a válasz az volt h:Igen..mindig akk hívlak amikor nekem jó,amikor én akarom..

majd közöltem vele h remélem nem tett semmi olyat amit ellenkező esetbe ő sem nézne jo szemmel..majd írta h Nem tettem,de én nem akarok neked megfelelni már elmondtam többször!Az egész életünk erről szól,ítész,gondolsz,alkotsz de az igazság odaát lakozik..

erre én:h itt nem v semmi igazság..a válasz:Dehogynem!csak azt 1edül én tudom.Nagyon jo volt Veled.Soha nem fogom elfelejteni!!Szeretlek és kész!


2011. jún. 2. 13:20
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi -csak, + csaj akart lenni..
2011. jún. 2. 13:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
minek kínlódtok,ülejetek le és beszéljétek meg,hogy ennyi,nincs tovább...csak raboljátok egymás idejét...
2011. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 napietus ***** válasza:
elsőnek igaza van. mire jó ez a kínlódás? Te is, írja, hogy ne haragudj (gondolom a meghiúsult találkára értette), aztán rögtön kombinálsz, hogy mit csinálhatott...hagyjátok egymást élni.
2011. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak azért kombinálok mert ő már tett a múltban olyat amit nem kellett vna..de mégis ujra-ujra egymás mellett kötöttünk ki..és mindig akkor kezd el smsben lelkizni meg komoly dolgokrol beszélni amikor már többet ivott..és én tényleg szeretem csak idősebb és azt hajtogatja h ennek az egésznek nincs jövöje...de akk nem értem h miért van velem??..
2011. jún. 2. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 napietus ***** válasza:
azért van Veled, mert lusta váltani, és neki így kényelmes. őszinte pillanataiban kiböki, hogy ennek nincs jövője. akkor mond igazat.
2011. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

de pont ez az h bármikor válthatna mert tényleg bárkit megkaphatna,sőt v h az exével lefeküdt(ezért kombinálok már mindig) mert gondolkodott és rájött h nincs jövönk mert őt zavarja a 12 év,(engem minden ide köt,őt meg 1 másik városhoz)de ha korban közelebb lennénk egymáshoz akk én lennék neki a tökéletes..!!és ezt már 100szor elmondta ...de őt is az zavarta h ez az amin változtatni sajnos nem lehet..

21/L 33/F

2011. jún. 2. 13:56
 8/8 napietus ***** válasza:
jaj, ne kínlódj már vele! megmondta magyarul, nem? azt várod, hogy bunkón elküldjön, abból értenél? nem értelek komolyan...
2011. jún. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!