Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T*i mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T*i mit tennétek a helyemben? (blablajfe)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat és szeretek vele csókolózni is.. De egyszerűen csókolózás közbe nem kapcsol ki az agyam!! Filózok.. Halál nyugodt vagyok és élvezem és fokozatosan kezdek beindulni de közben gondolkozok... És ezért nemnagyon tudk ösztönből cselekdeni nála, rögtön gondolkozok, nemkapcsol ki az agyam és marhára idegesít!


Ti jártatok már így? Szeretnék tenni a dolog ellen:)

Kort és nemet légyszi írjatok!

15L


2011. márc. 18. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én agyam néha még szex közben is elkezdi kínozni magát ezzel. Pedig élvezem, de emiatt nehezen jutok el az orgazmusig. Rettentő szar érzés.
2011. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ugye???
2011. márc. 18. 19:58
 13/14 anonim ***** válasza:
fhu, az mekkora szivás amikor d.gás közben eszedbe jut hogy a gumicsizmát kint felejtetted a sufni előtt és még le se pucoltad
2011. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ezazz, bazzd! :D *urva idegesítő (N)
2011. márc. 18. 20:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!