Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » T*i mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T*i mit tennétek a helyemben? (blablajfe)

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat és szeretek vele csókolózni is.. De egyszerűen csókolózás közbe nem kapcsol ki az agyam!! Filózok.. Halál nyugodt vagyok és élvezem és fokozatosan kezdek beindulni de közben gondolkozok... És ezért nemnagyon tudk ösztönből cselekdeni nála, rögtön gondolkozok, nemkapcsol ki az agyam és marhára idegesít!


Ti jártatok már így? Szeretnék tenni a dolog ellen:)

Kort és nemet légyszi írjatok!

15L


2011. márc. 18. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet... 16/F
2011. márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Most mivan?????

Én komolyan mondom nem értem a kérdést. Most min gondolkozol? Integrálszámításon smárolás közben?

2011. márc. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második. igen, kábé!! :S gondolkozok... ezt nemtudom jobban megmondani de nem ez a parás "úristen most mit gondolhat" stb.. de eszembejutnak dolgok és gondolkozok rajtuk.. mint mikor nemtudsz aludni és állandóan gondolkozol...
2011. márc. 18. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Skizofrén vagy? Netán vannak elmeproblémáid? Jól érzed magad vele, szeretsz vele csókolózni?
2011. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Tényleg, még mindig nem értem :D


Ha jó vele lenni és smárolni vele, akkor miért gondolkozol más dolgokon?


Amúgy sztem ez csak annyit jelent, hogy személy szerint fiatal vagy még az ilyesmihez (kapcsolat, stb.)...

2011. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

18:33 vagyok


Vedd elő a farkát és tedd a szádba, akkor biztos nem fogsz gondolkodni, majd baszasd meg magad vele, de jó keményen gumi nélkül.

2011. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
lehetséges.. nemvagyok skizofrén.. csak sokat gondolkozom és tényleg élvezem vele és szeretem.. és nincs semmi rossz a kapcsolatban csak ez az állandó gondolkozás.....
2011. márc. 18. 18:37
 8/14 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Intellektuális típus vagy, ennyi.
2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik nem tudnak sokáig egy dologra koncentrálni. Én is ilyen voltam, csak megtanultam nem gondolkozni (szerintem kb. olyan alapon működik mint a meditáció)
2011. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
húha köszönöm! gyakorolni fogom :P
2011. márc. 18. 19:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!