Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért? Miért?

Figyelt kérdés

Miért? Miért érzem azt ennyi idő után,amiről azt hittem,elmúlt…és annyira biztosan hittem,hogy rég elmúlt,hogy kiölte belőlem teljesen,most mégis lüktet belülről,folyton kínoz,se éjt,se nappalt nem kímélve,miközben gyötör a gondolat,mi lett volna,ha akkor másképp döntök…Nem tudom,és lehet a szívem mélyén nem is akarom elfogadni a tényt,hogy örökre,megváltoztathatatlanul mindennek vége. Lehetetlen. Elfogadhatatlan. Hisz’ annyi minden összeköt,ami nem múlhat,nem múlhatott el nyomtalanul. Tudom,hogy a lelke mélyén ezt ő is nagyon jól tudja és érzi,de még magának sem vallaná be. De miért nem tud az ember ésszel hatni a szívre? Minden annyival egyszerűbb lenne ebben az életben…


(Tudom,erre konkrét választ nem kaphatok,igazából csak jól esett kiírni magamból az érzéseimet,és ha valaki hasonló cipőben jár,várom a válaszát.)


2011. márc. 18. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én könnyen el tudom felejtetni veled. :)
2011. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
22 múltam. Nagyon sok minden volt,annyira nem is szeretnék belemerülni... Köszi szépen a válaszokat!
2011. márc. 18. 18:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezeket a gondolatokat nem vele kellene megbeszélni?

Hátha még menthető a dolog.És akkor te is megnyugszol és el tudod engedni vagy épp ő is meggondolja magát.

2011. márc. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
lehet,hogy csak ezért ilyen nehez megszokni,h nem vagy a baratoddal,mert már hozzászoktal,h nem vagy egyedül,és most hirtelen nem talalod önmagad. probalj visszagondolni,h mit szoktal csinalni,mielőtt jött a baratod. :)
2011. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Megkérhetlek hogy írd meg nekem hogy mi történt.

Privátban.

2011. márc. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!