Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Miért? Miért?

Figyelt kérdés

Miért? Miért érzem azt ennyi idő után,amiről azt hittem,elmúlt…és annyira biztosan hittem,hogy rég elmúlt,hogy kiölte belőlem teljesen,most mégis lüktet belülről,folyton kínoz,se éjt,se nappalt nem kímélve,miközben gyötör a gondolat,mi lett volna,ha akkor másképp döntök…Nem tudom,és lehet a szívem mélyén nem is akarom elfogadni a tényt,hogy örökre,megváltoztathatatlanul mindennek vége. Lehetetlen. Elfogadhatatlan. Hisz’ annyi minden összeköt,ami nem múlhat,nem múlhatott el nyomtalanul. Tudom,hogy a lelke mélyén ezt ő is nagyon jól tudja és érzi,de még magának sem vallaná be. De miért nem tud az ember ésszel hatni a szívre? Minden annyival egyszerűbb lenne ebben az életben…


(Tudom,erre konkrét választ nem kaphatok,igazából csak jól esett kiírni magamból az érzéseimet,és ha valaki hasonló cipőben jár,várom a válaszát.)


2011. márc. 18. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

De azért remélem, tudod, hogy csak magadat álltatod az ilyen dolgokkal, hogy "tudom, a lelke mélyén"...


És a "lett volna, ha kezdetű kijelentések sokkal nagyobb energiát felemésztenek, mint magának a problémának a megoldása, mert azok a múltat akarják felülírni, és ez lássuk be, kicsinyes megoldásnak tűnik".

2011. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kitalálom... Szakitott veled barátnőd?

Tudod ez akkor fordul elő, mikor már az egyik fél nem szereti a másikat, nem érzi jól magát vele, gyötrődik mellette, vagy épp valami rossz fát tett a tűzre.

Velem is sokszor szakitottak már, de idővel tul lehet lépni rajta, csinálj programokat, csinálj valami olyat, ami leköt és el fogod felejteni a problémákat. ;)

2011. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát,én lány vagyok,és igazából én mondtam ki a végső szót,de a felejtés mégsem olyan egyszerű,mint akkor gondoltam...
2011. márc. 18. 18:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel, az biztosan elfelejteti a problémát, én például gördeszkázok elég inteziven, és mikor szakitott velem barátnőm aznap még kimentem deszkázni, kb 8 órát kintvoltam és egész nap rá se gondoltam, mert olyankor arra gondolok, ,amit éppen csinálok, ez jó módszer, hogy elfelejtsd a barátod, nem pont a gördeszka, de valami játék, vagy ilyesmi is jó, de inni ne igyál, vagy ismerj meg engem :P :))
2011. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Erre mondják azt, hogy drága a tanulópénz, nemdebár?

Mennyi ideje szakítottatok? Ezt nem láttam leírva.

Mert az is lehet, hogy nagyon friss az élmény, csak te hiszed nagyon távolinak...

2011. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :):)
2011. márc. 18. 18:23
 7/15 A kérdező kommentje:
Pár hónapja..
2011. márc. 18. 18:24
 8/15 anonim ***** válasza:

Kellene keresned valakit, aki elfeledteti veled. Velem is nemrég szakított barátnőm (pár hete), és én is eléggé kivagyok.. ez van. Ez az élet rendje. Fogsz mást is szeretni, legalább így.


Hány éves vagy?

2011. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az még nem olyan hosszú idő, hidd el. Állítólag akkor van csak probléma, ha 7-8 hónap után sem tudsz feledni.

Valóban szeretted őt? Nem csak a szerelem mámora hiányzik? Ő is hiányzik? Mi ölte ki benned ezeket az érzéseket iránta? Miért gondoltad, hogy jobb lesz, ha szakítotok?

2011. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
CSAK !!!!!!!!!
2011. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!