Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lánynak tetszik, van esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak tetszik, van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon helyes, izmos, magas, vicces, kedves és én még tényleg nem éreztem ilyet amit most. Tényleg szerelmes vagyok! Mikor a közelemben van akkor mindig remegek. Csak az abaj h nagyon sok lánynak tetszik, köztük egy olyan lánynak is aki nagyon közel áll hozzám. Ráadásul ugyanaz a nevünk, a csillagjegyünk, az anyukánk neve, a stílusunk és szinte minden...

Igaz, h sok fiúnak tetszem, de nagyon félek, h nekem ez most nem fog összejönni, pedig nekem CSAK Ő KELL!!! A barátnőm tényleg nagyon szép és a másik ami miatt aggódom az az, hogy neki nagyobb a melle. Nem mondom h sokkal, de nagyobb. Ő szőke én meg barna és elvileg a szőkéknek több esélye van. De én nem akarom elveszíteni se a barátnőmet se azt a fiút. Mit csináljak? Van esélyem?


2011. márc. 18. 16:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
akkor igen
2011. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
sok szerencsét! és fogadd meg a tanácsokat
2011. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Azon leszek! :)
2011. márc. 18. 17:27
 24/28 anonim ***** válasza:

Figyelf! Szerintem várj még egy kicsit kb 1-2 hónapot, beszélgess vele sokat, keresd a társaságát, beszélj vele msn-en is, meg ilyenek, csináljatok közös programokat, ha van rá mód, és ha nem vallja be mit érez irántad, és te még mindig megőrülsz érte, akkor neked kell elmondanod az érzéseid, én igy tenném a helyedbe, bár én srác vagyok... mond neki, hogy találkozzatok valahol, ahol csak ti ketten vagytok, sétálgassatok, beszélgessetek, majd szépen finoman mond el neki, hogy mit is érzel iránta pontosan, de előtte azért gondold át, hogy mit mondasz neki, nehogy túlzásba vidd, mert akkor azt fogja hinni, hogy olyan vagy, mint egy pincsikutya és futsz utána mindig, azt is éreztesd vele, hogy nem fontos a számodra, ne függj tőle, legyen életed rajta kivül is! Egy próbát megér.:) A másik lányról annyit, hogy nem tudom ő szokott-e beszélgetni azzal a sráccal, de mond meg neki is, hogy te szeretnél járni azzal a sráccal ha tetszik ha nem, és ha továbbra is hajt rá, akkor felejtsd el azt a barátnőt, akinek van egy barátnője és arra a pasira hajt, akit az ő barátnője is szeretne megszerezni, akkor nem éri meg vele barátkozni, mert az egy alapszabály a barátságban, hogy aki a barátomnak/barátnőmnek tetszik fiú/lány, arra én nem hajtok rá!! Ezt jegyezd meg. Menni fog hidd el nekem, biztos szép lány vagy és sikerülni fog, sok sikert! ;)

18/F

2011. márc. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Húúú... köszönöm! :)

Remélem sikerül majd!

A barátnőmet meg nem akarom elveszíteni és ő pedig mindig azt mondja, hogy úgyis én tetszem neki, meg ilyenek és nyugodjak le mert nem szedi el előlem... :$

2011. márc. 19. 15:20
 26/28 anonim ***** válasza:

18:05 vagyok


Akkor nyugodj meg, ha aztmondja nem veszi el, akkor nem fogja, legalábbis egy barátnő nem tenné ezt. :)

2011. márc. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Állj csak szépen a sor végére.

Ha a fickó olyan mint én voltam, hidd el, te is sorra kerülsz.

Lesz két jó heted.

2011. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Húú. ez igazán bíztató! :D

de azért kössz! :D

2011. márc. 24. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!