Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lánynak tetszik, van esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak tetszik, van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon helyes, izmos, magas, vicces, kedves és én még tényleg nem éreztem ilyet amit most. Tényleg szerelmes vagyok! Mikor a közelemben van akkor mindig remegek. Csak az abaj h nagyon sok lánynak tetszik, köztük egy olyan lánynak is aki nagyon közel áll hozzám. Ráadásul ugyanaz a nevünk, a csillagjegyünk, az anyukánk neve, a stílusunk és szinte minden...

Igaz, h sok fiúnak tetszem, de nagyon félek, h nekem ez most nem fog összejönni, pedig nekem CSAK Ő KELL!!! A barátnőm tényleg nagyon szép és a másik ami miatt aggódom az az, hogy neki nagyobb a melle. Nem mondom h sokkal, de nagyobb. Ő szőke én meg barna és elvileg a szőkéknek több esélye van. De én nem akarom elveszíteni se a barátnőmet se azt a fiút. Mit csináljak? Van esélyem?


2011. márc. 18. 16:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit érzek, de nagyon rossz, mindig rá gondolok!
2011. márc. 18. 17:04
 12/28 A kérdező kommentje:

Igazából mi tök jóban, vagyunk szoktunk beszélgetni meg minden...

Csak nem tudom h ő is úgy érez e mint én!

2011. márc. 18. 17:05
 13/28 anonim ***** válasza:
akkor gondolom szerelmes vagy belé,beszélj vele,kedveskedj neki valamivel,meg is puszilhatod
2011. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle h érez e valamit irántad?
2011. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Még meg sem öleltem egyszer sem, barátilag sem!

És csak csoportosan szoktunk együtt dumálni, meg néha együtt megyünk haza mert közel lakunk egymáshoz!

És igen én tényleg SZERELMES vagyok!

2011. márc. 18. 17:09
 16/28 anonim ***** válasza:
az jó ha közel laktok,valahogy bond fel magadra a figyelmez,pl vegyél fel valami szexi ruhát,vagy mikor mentek haza és kettesben vagytok akkor mond meg neki hogy szereted,vagy ha ngyon bátor vagy akkor meg is csókolhatod
2011. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
bocsi az az akart lenni h vond fel magadra a figyelmet
2011. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Hát... én

Én nagyon gyáva vagyok!

Még megölelni sem merném! És elmondani neki...

Megszoktam h mindig a fiúk kezdeményeznek..

2011. márc. 18. 17:14
 19/28 anonim ***** válasza:
hát vagy vársz amíg felfigyel rád(ez jó sok időbe is beletelhet) vagy pedig te közelítesz
2011. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

majd... próbálkozom!

de most elutazott! 2 hónapja nem láttam és majd csak 1 hónap múlva jön vissza!

És így még nehezebb!

2011. márc. 18. 17:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!