Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lánynak tetszik, van esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak tetszik, van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki nagyon helyes, izmos, magas, vicces, kedves és én még tényleg nem éreztem ilyet amit most. Tényleg szerelmes vagyok! Mikor a közelemben van akkor mindig remegek. Csak az abaj h nagyon sok lánynak tetszik, köztük egy olyan lánynak is aki nagyon közel áll hozzám. Ráadásul ugyanaz a nevünk, a csillagjegyünk, az anyukánk neve, a stílusunk és szinte minden...

Igaz, h sok fiúnak tetszem, de nagyon félek, h nekem ez most nem fog összejönni, pedig nekem CSAK Ő KELL!!! A barátnőm tényleg nagyon szép és a másik ami miatt aggódom az az, hogy neki nagyobb a melle. Nem mondom h sokkal, de nagyobb. Ő szőke én meg barna és elvileg a szőkéknek több esélye van. De én nem akarom elveszíteni se a barátnőmet se azt a fiút. Mit csináljak? Van esélyem?


2011. márc. 18. 16:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Egyrészt ízlések és ficamok, lehet h annak a srácnak pont a kisebb mell és a barna haj jön be. Másrészt ne magadból indulj ki, nekünk fiúknak nemcsak a külső számít. Szal pont annyi esélyed van, mint a többi pályázónak :)
2011. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
A barátnőd szőke és nagymellű? Oké, esélyed sincs, menj apácának.
2011. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő, hogy kinek milyen hajszín tetszik.. Valakinél meg egyáltalán nem releváns. Ha a barátnőd is hajt rá, akkor ő már megszegte ezt a záradékot a barátsági szerződésben, úgyhogy emiatt már nem kell aggódnod..
2011. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

2. komi: kössz, majd szervezek nektek egy talit...

bár őszintén...

ha neked bejön a nagyon bébi göndör szőke akkor...

tudod, alig lehet meg fésülni...

2011. márc. 18. 16:51
 5/28 A kérdező kommentje:

Am meg sok ismerősöm azt mondja, h ha a külsőről van szó akkor ne aggódjak, mert h a barátnőmnek nagyon csúnya a feje és mit izélek amikor az összes fiú megfordul utánam az osztályból. Sok lány irigy is rám, pedig én egy kicsit sem tartom szépnek magam! .....

De ez engem már azért is idegesít, mert én nem akarok ellene fordulni és én nagyon szeretem...

nem akarom h a barátságunk elvesszen!!!

2011. márc. 18. 16:55
 6/28 anonim ***** válasza:

nem vagy szerelmes, hanem nagyon kívánod. nem ugyanaz.

majd jön egy másik helyesebb pasi.

2011. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
"A barátnőm tényleg nagyon szép.." Utána meg "nagyon csúnya a feje". Ejj..:D
2011. márc. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Szerintem szép, sokak szerint nem! Én nem azt mondtam h szerintem csúnya, hanem h sokak szerint!
2011. márc. 18. 16:59
 9/28 anonim ***** válasza:
Persze esélyed mindig van. Beszélj vele s ne remegj mert elhalászák elöled ha sokáig agyalsz!!!
2011. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá és keltsd fel a figyelmét valahogy.csábísd el és nézd meg hogy hogy reagál rá
2011. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!