Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nekem is van esélyem még mint a másik lánynak?

Figyelt kérdés

Tehát röviden és tömören a történet annyi hogy jártam egy sráccal 1 évig!Első komoly kapcsolata voltam a srácnak és egyben az első szerelme is úgy bánt velem mint egy királylánnyal a szülei is elvoltak ragadtatva tőlem hogy mekkorát változott a fiúcskáuk miattam... de utunk ketté vált de nem csak egyoldali volt ez a döntés Mindkettőnk jobban látta így mert még fiatalok vagyunk és nem akartuk hogy majd a jövőben legyen emiatt bökkenő(fiatalkor kiélése)!

Ez történt pár hónapja!

Mostanában elég gyakran gondolok rá hiányzik is nagyon őszintén szólva... azóta néha találkoztunk meg együtt aludtunk de nem akartuk újra kezdeni túl korainak tartottuk!Tudomásom szerint összejár azzal a csajjal akivel elveszítette a "szüzességét" de soha nem jártak ahogy most sem mert ez a srác hogy is mondjam nem jön össze bárkivel csak azzal akiben többet lát mint egy lyukat!

A későbbiekben szerintetek nekem esélyem van még arra hogy újra együtt legyünk mint két pár ahogyan régen? Bízok benne hogy ha az első "alkalmi lányhoz" tud még így vonzódni akkor első szerelmével sem fog kivételezni


2011. febr. 8. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen érdekes helyzet...Szerintem nem kilátástalan a helyzeted. Be kell vetned magad! ;) Persze ne nyomulj rá. Nekem mindig a magabiztos nővérem szokta azt mondani, ha sokat "sipákolok" valakiért, hogy: "SZEREZD MEG!" ;)
2011. febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek előzővel!
2011. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!