Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam egy hajszálat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy hajszálat a zoknijában. Vagy ez nem hajszál?

Figyelt kérdés
Mostam, és amikor teregettem a férjem ruháit, a zoknijából kihúztam egy hosszú vörös hajszálat. De nem vagyok biztos benne, hogy ez most tényleg hajszál volt-e vagy sem. Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom mire vélni! :((( Mit tennétek a helyemben? Fiatal házasok vagyunk...
2011. márc. 18. 11:50
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a nagymamámét nem találom meg, akkor a vörösre nem jöttem volna rá, hogy az meg az anyukámé! :)
2011. márc. 18. 13:02
 32/42 anonim ***** válasza:
Na akkor nyugi van, máskor ne gondolj mindig a legrosszabbra!! : )
2011. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Most így már tiszta. :) Most úgy örülök! Még jó, hogy nem hívott fel a férjem, és időben rájöttem, szegény mit kapott volna tőlem...

Viszont most már akkor ha netán "tévúton" járna, (nagyon remélem, hogy nem fog), akkor ezáltal rá fogok tudni jönni...

2011. márc. 18. 13:10
 34/42 A kérdező kommentje:

Egyébként, amikor még udvarolt nekem, akkor a húga előtt lebukott. :) A húga megtalálta a hosszú fekete hajszálamat a kocsijában és egyből tudta, hogy csajozik. :)

Szóval így én is bármikor le tudnám őt buktatni, ha arról van szó, de eddig szerencsére nem volt ilyen, de legalább most már okosabb lettem és tudni fogom mit kell figyelni. :)

2011. márc. 18. 13:17
 35/42 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2011. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
71%
igen most már tudod h a hajszálakat kell figyelni MINDENHOL!!!! omg.............................
2011. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem ráment korábban a kapcsolatom a mániákus féltékenykedésre. Soha semmi valós alapja nem volt. De nálunk is volt hasonló hajszálas balhé :S 30F
2011. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
43%
a kapcsolatotok már ott megbukott, hogy nem bízol a férjedben és titokban megnézegetted a mobilját
2011. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
70%
és mi van hogyha a 2 öreggel kavar?
2011. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Lehet hogy érdemes tényleg mást keresned.
2011. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!