Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam egy hajszálat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy hajszálat a zoknijában. Vagy ez nem hajszál?

Figyelt kérdés
Mostam, és amikor teregettem a férjem ruháit, a zoknijából kihúztam egy hosszú vörös hajszálat. De nem vagyok biztos benne, hogy ez most tényleg hajszál volt-e vagy sem. Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom mire vélni! :((( Mit tennétek a helyemben? Fiatal házasok vagyunk...
2011. márc. 18. 11:50
1 2 3 4 5
 1/42 szamóca. ***** válasza:
egyéb jel arra hogy megcsal?
2011. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá: vöröskével jól megvagytok?
2011. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
most még többet találtam. ez meg szőke hullámos...most mi van??? :((((((
2011. márc. 18. 11:53
 4/42 A kérdező kommentje:
Volt már jel rá, amikor a mobilján a keresőben rátaláltam arra, hogy be volt írva, hogy szexpartnerkereső. De azt mondta, hogy nem ő írta be, hanem a munkatársai...
2011. márc. 18. 11:54
 5/42 szamóca. ***** válasza:

ha nincs más ami arra utalna akkor ne féltékenykedj.

a féltékenység csak tönkreteszi azt a kapcsolatot is ami még lehetne jó. ha megcsal, majd kiderül és akkor otthagyod. addig hiába izgulsz, csak tönkreteszed ha nem csal meg is a kapcsolatotokat.

2011. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
58%
kamukérdés.
2011. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Most teregettem ki a ruháit és nagyon meg vagyok ijedve, mert nem tudom, hogy ezek hajszálak, vagy sem? :((
2011. márc. 18. 11:59
 8/42 anonim ***** válasza:

Szexpartnerkereső, zokni...hát én is elkezdenék kombinálni.

Főleg nem hinném el, hogy az egyik munkatársam írta be ezt a telefonjába, na persze persze, ugyan miért tenne ilyet bárki is.


Amúgy erről te már tettél föl kérdést, nem? (telefonos-szexpartnerkereső-munkatárs alibi)

2011. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 szamóca. ***** válasza:
69%
ssszerintem ez beteges féltékenykedés. és ha hajszál? majd ha p*naszőrt találsza foga között....
2011. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

Nem te voltál az aki már 1x írt ide,hogy a férje szexpartner után keresgélt,és ráfogta a munkatársaira?

Mert ha igen akkor ahogy emlékszem már akkor sem volt felhőtlen a viszony,és én alaposan utánajárnék a dolgoknak.De persze ne add a tudatára hogy te találtál egy hajszálat.Valahogy nyomozz utána.Nézd meg ismét,hogy miket nézegetett.Munka után egyből hazajár e stb.

De lehet hogy semmi jelentősége nincs annak a hajszálnak,és véletlenül került oda.

2011. márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!