Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam egy hajszálat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy hajszálat a zoknijában. Vagy ez nem hajszál?

Figyelt kérdés
Mostam, és amikor teregettem a férjem ruháit, a zoknijából kihúztam egy hosszú vörös hajszálat. De nem vagyok biztos benne, hogy ez most tényleg hajszál volt-e vagy sem. Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom mire vélni! :((( Mit tennétek a helyemben? Fiatal házasok vagyunk...
2011. márc. 18. 11:50
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
ja lehet h csak egy szőnyegen járkált amibe beleragadtak a hajszálak
2011. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
De ezt hogy nem lehet kideríteni? Mármint ha tudod mikor dolgozik és utána hazamegy rögtön akkor nem kell aggódni, ha meg nem megy haza akkor menj utána, kiderül hova jár. Mit kell gondolkodni ezen, attól még nem jössz rá, csak ha te is látod. Én tuti megnézném hol jár mikor elmegy valahova melón kívül.
2011. márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

De 2 fajta hajszálat találtam, az már nem lehet véletlen...

Bár abba még nem vagyok biztos hogy tényleg hajszálak. Mert az egyiket végülis kihúztam a zokniból, a vöröset. Régi fekete zokni.

A másik szőke hullámos meg rajta volt.

Igen, én vagyok az, aki azt a szexpartnerkeresős kérdést is feltette.

Azóta már híre-hamva sem látszik, hogy ő használná a telefonját, mert sosincsenek benne előzmények...párszor már megnéztem, amikor nem látta..

De ezt a hajszálat mondani akarom neki...

2011. márc. 18. 12:10
 14/42 anonim ***** válasza:

Hogy került a zokniba hajszál?

Ha a pólóján lenne, azt mondanám, hogy ruhaszövet vagy tényleg az ölelgetés alatt került rá :D

Ám sajnállak, légy óvatos.


Hány évesek vagytok?

2011. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Mindig "pontosan" ér haza. Na de én azt honnan tudjam, hogy tényleg akkor is van vége a munkaidejének? Attól még hogy felhív én nem látom, hogy tényleg befejezte már. Mert az is lehet, hamarabb végeznek és később hív fel és úgy jön haza, hogy végzett, nem? Ezt nem tudom leellenőrizni! Így sose fogok rájönni! Mindig csak gyanújelek vannak. Ez már a 3.!!! És nincs bizonyíték!!
2011. márc. 18. 12:12
 16/42 A kérdező kommentje:
De mégis ilyen színű hajszálak hogy kerülhetnek a zoknijába??? Melóhelyen teljesen fel van öltözve bakkancs meg melós cucc minden! Én fekete hajú vagyok! 27 éves. Ő pedig 28 éves szintén fekete hajú!!
2011. márc. 18. 12:13
 17/42 A kérdező kommentje:

És az nem lehet, hogy ezek nem hajszálak???

Mit tegyek???

2011. márc. 18. 12:15
 18/42 anonim ***** válasza:

Munkahelyén irodában, vagy szobában, sőt inkább egy pillanat erejéig, más nőnél nem lehet a munkájából kifolyólag is?


Például hazaviszi a női szőke hajú munkatársát udvariasságból, a nő meg a fuvarért mondja, hogy gyere be, de a cipőt vedd le, mert padlószőnyegünk van.... meg én is leveszem mindenhol, pedig csak 21/F vagyok :)


De sajnos benne a pakliba, hogy megtömött egy szőke libát, náluk, a nő szobájában :(

2011. márc. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

beteges. lakotársam barátnője is pont ilyen, a srác kapott egy meghívót egy közösségi oldalra, egy lánytól. erre a csaj felállt és elment hogy ő ezt nembirja hogy nemigaz hogy igy meg ugy...

de ha tönkre akarod tenni a kapcsolatod csak féltékenykedjél...

2011. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
figyi valahogy tegyél fel képet az említett hajszálakról akkor legalább képben lennén hogy mi is az
2011. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!