Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találtam egy hajszálat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy hajszálat a zoknijában. Vagy ez nem hajszál?

Figyelt kérdés
Mostam, és amikor teregettem a férjem ruháit, a zoknijából kihúztam egy hosszú vörös hajszálat. De nem vagyok biztos benne, hogy ez most tényleg hajszál volt-e vagy sem. Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom mire vélni! :((( Mit tennétek a helyemben? Fiatal házasok vagyunk...
2011. márc. 18. 11:50
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
munkahelyén nincsenek nők, csak férfiak. csőszereléssel foglalkozik. nem tudom hogy pont a zoknijába hogy tud belekerülni egy hajszál, ahhoz le kéne venni azt a nagy bakkancsát, még a szél se tudná belefújni, olyan szoros...
2011. márc. 18. 12:33
 22/42 anonim ***** válasza:

Jó ötlet!

Javaslom a telefont, azzal csinálsz képet, bluetooth kapcsolatot meg felismeri a laptop, számítógépbe meg kell egy kis picike usb bluetooth VAGY adatkábel!


Ha nem értesz ezekhez, de van fényképezőgéped, akkor csatlakoztasd a géphez és rakd fel.


Ha ezek valamelyike sikerül, töltsd fel kepfeltoltes.hu-ra, szinte azonnal kapsz egy direkt linket is, azt másold be ide. :)


Vagy ha van webcamera programod webcamera mellé, akkor nagy valószínűséggel állóképet is csinál, ami azonnal megjelenik a Képek mappában, majd kepfeltoltes.hu!

2011. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Szerintem egy feljebb írt problémádra egyszerű a megoldás. Egyszerűen mondjuk úgy fél vagy negyed órával az állítólagos munkaidejének lejárta előtt állíts be a munkahelyére, hogy arra gondoltál elmehetnétek valahova. ha ott van ott van, ha nincs akkor egyértelmű mi a helyzet. Nincs olyan, hogy néha bent marad "túlórázni", esetleg egyik nap eddig tart a meló másnap addig? Azért mindennap csak nem jár máshoz, de tényleg az is lehet, hogy valahol járt látogatóban, ahol a zokniban maradtak a hajszálak. Annyira szerencsétlen nem lehet, hogy ugyanabban a zokniban volt két nővel, és véletlenül pont mindkettőnek benne maradt a haja!
2011. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

nincs fényképezőgépem.

csatlakoztatni a gépemhez csak a párom telefonjával tudok. ha azzal csinálok fotót, akkor azt fel tudom tenni. de akkor ő is megtudja, hogy ezt csinálom...

2011. márc. 18. 12:37
 25/42 A kérdező kommentje:

nem ugyanabban a zokniban volt a kétféle hajszál.

a baj az, hogy ő nagyon messze dolgozik. kb. 1 órára van innen, kocsival jár, jelenleg egyedül, mert nem visz munkásokat. én azt se tudom hol van az, ahol ő dolgozik. :(((

2011. márc. 18. 12:39
 26/42 A kérdező kommentje:

Mindig elmondja, hol jár. Van úgy, hogy még bemegy a szüleihez, vagy elmegy boltba mielőtt hazaér.

De az egész családban nincsen se szőke se vörös!!!

2011. márc. 18. 12:40
 27/42 A kérdező kommentje:

Úristen de hülye vagyok!

Hát most jutott eszembe! Voltunk a mi családunknál is: Anyukám vörös, nagymamám meg fehér. Pont stimmel a hajszál, mind2!! Anyukámnak kicsit hullámos hosszú, nagymamámnak meg rövidebb. A fehér (ami nem is szőke) az a nagymamámé tuti! :) De hülye vagyok! A vörös lehet az anyukámé, de abba még nem vagyok biztos.

2011. márc. 18. 12:44
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
-_-"
2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen fölösleges, idióta félreértésekből születnek a nagy családi drámák...
2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok, hogy megnyugodtam most. Mintha egy kő esett volna le a szívemről! :) Úristen, de hülye vagyok! :)
2011. márc. 18. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!