Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok meghalna ti sírnátok utána?

Figyelt kérdés

Barátommal 1 év 8 hónapja vagyunk együtt.

Megkérdeztem tőle,h ha meghalnék sírna utánam?azt mondta h nem,néztem egy nagyot,aztán mondom tényleg?elkezdi hogy nem tudja,utána meg lehet.Meg h a "nagymamám miatt se sírtam,pedig szeretem"-én más vagyok!Pedig érzékeny típus azért,sokat sírt a kapcsolatba is. Nagyon rosszul eset nekem ez. Én ha már csak bele gondolok,hogy meghalt már akkor könnyezek. Oké,hogy a nők érzékenyebbek,de könyörgöm akivel te tervezed a jövődet,akkor tök mind1 h fiú vagy vagy lány,a lényeg h elveszítesz vkit nem???

Vagy csak én látom így a dolgokat???


2011. márc. 17. 23:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak keménykedni akart, de rosszul sült el.

Ha szeretitek egymást, nézd el neki ezt a "mellényúlást" :)

2011. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az kizárt dolog, mert nem tudom.
2011. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Persze,mert nagyfiúnak gondolja,ha kimutatná a bánatát. Nyilván nem fog bőgni a temetésen, se a szülők előtt,előtted meg pláne nem. Lehet egyedül meg sírt. Sok fiú gondolja gyengeségnek a sírást. A gyászreakció egyébként változó, egyénenként különbözhet,de idővel úgyis kibuknak dolgok. Jó lenne megtanulni a nagyfiúknak is sírni ha kell, mert nagyon rossz ha bent marad a gyász,másrészt aki szerint az ciki,azzal gondok vannak agyilag. Ja,és az sem normális,hogy gondolsz a halálára. Miért rontod el vele a napjaidat? Mindig a szépre,jóra gondolj, tönkremész idővel,ha ezen rágódsz. Tudom miről beszélek,én is ilyen voltam, de leszoktam róla. Ne akadj ki ezen,lehet csak előtted teszi a keményet.
2011. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az elírásokért bocsi,de fáradok.:)
2011. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nem lenne időm sírni olyan gyorsan utána mennék..
2011. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Alap h "belehalnék",de minimum beleőrülnék ha elveszíteném a barátnőmet,de persze minden fiú más:P

de inkább soha ne keljen ezt megtapasztalni h sírna e:P:)

2011. márc. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Megkérdeztem tőle,h ha meghalnék sírna utánam"


Már bocs de ilyen kérdés hogy jut egyáltalán eszedbe? :D


Valószínűleg "hülye kérdésre hülye válasz" alapon mondott nemet, aztán látta hogy te komolyan vetted amit mondott, erre kicsit megbánta hogy nemet mondott így benyögött egy "lehet"-et.

2011. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek kell feltenni egy ilyen kérdést? Most mit mondjak erre, hülye kérdésre hülye választ kaptál.
2011. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Na, a 75%-os 23:12-essel kb egy rugóra jár az agyam...
2011. márc. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem gondolok nagyon erre,csak mikor nagyon jó vele akkor néha-néha előjön bennem,h mennyire szeretem és nem akarok nélküle élni!!:)

Pedig sokszor sírt már mások előtt és ezt komolyan mondta:( sokszor nem értem őt....:(

2011. márc. 17. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!