Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fájhat annyira egy szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájhat annyira egy szakítás, mintha meghalna a párod?

Figyelt kérdés
A véleményeiteket várom, a kérdés adott.
2010. aug. 26. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
szerintem nem, mert amikor szakitasz vele, akkor már nem szereted annyira. ja, és utána még tudsz vele beszélgetni
2010. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért ez erős túlzás. Persze, érezheted magad teljese összetörve de halál az tejesen más tészta. Ott 100x nagyobb önmarcangolás, bánat van s tuti, hogy nincs több esély még megbeszélni se, hogy mi miért volt, nyitott sebek maradnak amik nehezebben gyógyúlnak.
2010. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy a párod szakít veled, nem te vele.
2010. aug. 26. 10:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert szakításkor már nem szeretjük a másikat, ha meghal a kapcsolatban, akkor meg rohadtul fáj, mert még szerettük.
2010. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Annyira biztosan nem


Két lehetőség van

1. még mindig szereted

akkor örülsz, hogy akit szeretsz, az megtalálta magának az igazi boldogságot egy másik párral.

2. már nem szereted

akkor meg csináljon amit akar, nem érdekel.


Nem értem, miért fájna bármikor is egy szakitás.

Ha azt hinnéd, hogy az első változat nem igaz, akkor soha nem voltál még igazán szerelmes

2010. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értitek, hogy miért fájhat a szakítás?? Ez furcsa.


Tud fájni a szakítás, de nem annyira, mintha meghalt volna az illető, de azért nagyon rossz tud lenni.

pl. ha mind a ketten szeretitek egymást, de a körülmények elválasztanak, egyszerűen nem működik már a kapcsolat, távolság, rajtatok kívül álló okok miatt.

Vagy ha párod másikkal folytatja tovább, és neked erről sejtésed se volt előtte. Akkor is tud fájni nagyon, hiszen te még szerelmes vagy, és el kell fogadnod, hogy nem veled akarja tovább folytatni. Viszont neki is rossz, mert nem akar megbántani sem téged.


A szakítás sosem egyszerű dolog, ha igazán szeretted, főleg ha hosszabb ideig voltatok együtt. De ez attól is függ, hogy ki mennyire érzelmes típus.

2010. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tud fájni nagyon is a szakítás, én most is bennevagyok egyben épp. Nm rég szakított velem a barátnőm, minden ok nélkül, próbálja a távolságra fogni, meg hogy összezavarodott....de azt mondja szeret még....Nagyon fáj, nem bírok aludni sem már 1 ideje....



De ha meg mondjuk az egyik meghal, akkor meg mégrosszabb, hiszem nem s zakított volna csak a halál elvette. Az szerintem rosszabb sokkal...de mint mondtam, egy ilyen szakítás is nagyon fáj, főleg ha feltétel nélkül, mindennél jobban szeretted az illetőt, ahogy én:(

2010. aug. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!