Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyhat azért mert levágatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyhat azért mert levágattam a hajam és nagyon rosszúl áll?

Figyelt kérdés

20/f-vagyok nem tartom magam szépnek!A lényeg az hogy 1 hónap múlva leszünk 1 éve együtt barátnőmmel,Én ugy érzem ő az igazi és sokszor úgy érzem hogy szinte fáj annyira szeretem,elmondása szerint ő is nagyon szeret és ő is komolyan gondolja velem.ezen a héten levágattam a hajam és nagyon szarul áll :( mivel csak hosszú haj áll jól!

Szerintetek ezért el fog hagyni?Ja és azt tudni kell hogy mind2 en fodrásznak tanulunk,rengeteg srác probálkozik nála mert gyönyörű,annyira szeretem!


2011. márc. 17. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és ehhez persze hozzá tartozik, hogy ha viszont te akarnád megmondani neki hogy milyen színűre fesse a haját, akkor te lennél a világ legbunkóbb, legk.csögebb embere! Női logika...
2011. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha emiatt elhagy nem is igazi az a kapcsolat. Az mondhatja, hogy szerinte nem áll jól. Beszéljétek meg és ha szerinted sem jó így előbb utóbb megnő nem? Ezért kár szakítani. Ez a legnagyobb problémátok? Jó nektek....
2011. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!