Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A későbbiekben elhagyhat ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A későbbiekben elhagyhat ezért?

Figyelt kérdés

Majd 3 éve vagyunk együtt a barátommal. Nagyon jól megvagyunk, minden szuper, csak egy gond van: mégpedig az, hogy én nem tudok főzni. :(

Igaz, hogy még csak 20 éves vagyok, de akkor is. Van olyan barinőm, aki már sütit megsüt egyedül, én pedig még a palacsintát is odaégetem. A múlthéten rakottkelt próbáltam készíteni, de kb. senki nem tudta megenni. :D

Kemény lett a rizs meg stb...

Attól félek, hogy emiatt később elhagyhat majd a barátom, amit nem szeretnék. Most persze nevetünk csak rajta, hogy milyen bozadályt főzök, de később tudom, hogy igenis számítani fog. :(


2010. aug. 23. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért fog elhagyni, mert hülye vagy..-.-
2010. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A főzés tanulható, kis idő alatt te is bele fogsz jönni. Szerintem mindenképpen jól jön, ha egy nő tud főzni, de emiatt nem fog elhagyni. De tuti örülne, ha megtanulnád, hidd el, nem ördöngösség, gyakorlat kérdése.
2010. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha nem itt kérdeznél, hanem tennél ellene valamit? Meg lehet tanulni főzni is, csak gyakorlás kérdése.
2010. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sztem gyakorolj sokat! alapdolgokon kell kezdeni, és hidd el fejlődni fogsz! én is kb 19 éves koromig mindent odaégettem, de szó szerint mindent.. de nem adtam fel, és msotmár egész jól tudok főzni..de persze még sokat kell fejlődnöm.. kérj segítséget anyukádtól, nagynénidtől, nagymamádtól, anyósodtól(még jó pont is lehet a próbálkozás...) és hidd el tapasztaltabb háziasszonyok szívesen átadják a tudásukat!
2010. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlás, gyakorlás és gyakorlás. De nem véletlen, hogy a legnagyobb szakácsok férfiak.
2010. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ mekkora a melled.
2010. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!