Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyhat azért mert levágatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyhat azért mert levágattam a hajam és nagyon rosszúl áll?

Figyelt kérdés

20/f-vagyok nem tartom magam szépnek!A lényeg az hogy 1 hónap múlva leszünk 1 éve együtt barátnőmmel,Én ugy érzem ő az igazi és sokszor úgy érzem hogy szinte fáj annyira szeretem,elmondása szerint ő is nagyon szeret és ő is komolyan gondolja velem.ezen a héten levágattam a hajam és nagyon szarul áll :( mivel csak hosszú haj áll jól!

Szerintetek ezért el fog hagyni?Ja és azt tudni kell hogy mind2 en fodrásznak tanulunk,rengeteg srác probálkozik nála mert gyönyörű,annyira szeretem!


2011. márc. 17. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nylván 1 évig szerelmes volt a hajadba, és holnap szakítotok, mert "hogy nézel már ki..?"
2011. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mutass képet magadról! :)

19/l

2011. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nekem mindenki azt mondta hogy csak a hosszú áll jól nemrég nyiratkoztam meg és szerintem sokkal faszább az elején zavart de már megszoktam

én azért csinálom mert minden személyi csináltatás után vagy levágatom vagy megnövesztem a hajam amíg nem kell még egyet csináltatni (tehát sokáig) csak hogy ne úgy nézzek ki teljesen mint a képen.

2011. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, h ő is így gondolja, de ha igen, akkor esélyes h otthagy :( Minden lánynak a külső számít, akkor is ha már 1 éve jártok.
2011. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvencem a hagymás bab...

Am sztem ha otthagy emiatt akkor sose szeretett igazán

2011. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy csajom,aki miután levágattam a hajamat tüsire,elég köcsög volt.Büdös rib@nc...A te barátnőd nem ilyen szerintem,lassan egy éve együtt vagytok,inkább legyél magadra büszke,minthogy begazolj és feleslegesen tönkretedd a kapcsolatotokat.21/F
2011. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
úúúúr isten..........
2011. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ez a kérdés után MEGÉRDEMELNÉD!!!
2011. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tajgetosz pozitív
2011. márc. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség ez a kérdés, nekem is volt egy ismerős lány, aki addig tök jóban volt velem meg egyfolytában nyalizott, amíg hosszú hajam volt...mikor levágattam, azután meg majdhogynem a francba is elküldött, már egyáltalán nem volt jó barát, mint aminek mutatta magát.


Most az ilyen szánalmas emberekkel mit lehet kezdeni?

Figyelj, aki a hajad miatt tart ilyennek vagy olyannak, azt rúgd ki a p.csába, jó messzire!

2011. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!