Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később elhagyhat ezért?

Figyelt kérdés

Szijasztok


20 éves lány vagyok és a barátommal dumcsiztunk a gyerek témáról, hogy ki milyet, mennyit, mikor akar, ő elmondta, hogy szeretne legalább kettőt majd idővel, én pedig azt mondtam, hogy nem szeretnék gyereket. Erre ő annyit mondott, hogy majd megváltozik idővel a véleményem. Én viszont tom, h nemfog, ugyanis nem szeretném elrontani a terhességgel az alakom, meg hallottam, hogy terhesség után eléggé megváltozik az ember. Van olyan ismim, aki nemrég szült és hát ő eléggé megváltozott. Kövérebb lett, csúnyább lett a bőre, más a hangulata, a férje is totál megváltozott, azelőtt sokkal lazább volt, most meg olyan komor. És hát én nem szeretnék olyan lenni, mint ez a nő. A barátom is ilyennek ismert meg, mint amilyen most vagyok és sztem kiábrándulna belőlem, ha duci lennék, foltos lenne a bőröm meg minden. Ráadásul ha lebabáznék, akkor semmi idő nem jutna magamra, főleg az elején.

Később lehetséges, h el fog emiatt hagyni a barátom?


2010. júl. 12. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy nem szeretne, mert duci lennél, ő is tudná, hogy mitől vagy az, nem azért mert meghíztál, hanem mert a szived alatt hordod a gyerekét. és én sok anyát ismerek, szülés után nem változott, sőt boldogabb lett, mert megszületett a gyerekük.

De ezzel ki hogy van...

2010. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Én wook ***** válasza:

idővel megváltozik a véleményed énis csak ezt mondom :)

nem a terhességet kell nézni hanem ,hogy utána mi fog történni.

lesz egy gyereketek aki sikeres lesz és te büszke

lehetsz majd rá :)

és hidd el ha olyan párt választasz aki szeret

azt nem fogja érdekelni ,hogy ,hogy nézel ki

mert ő nem azt fogja nézni rajtad :)

és persze kövérebb leszel egy kicsit.

és akkor ,igaz fiu vagyok azokat nemigazán érdekli

jobban a saját külsejük ,de én nemis ezért mondom :)

és a gyerekedet mindennél jobban fogod szeretni.

és miután megvan a gyerek és 2 év el is telt akkorbelegondolsz és azt mondod ,hogy megérte :)

hajrá! ;)

2010. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te jó isten.

Ezért nem akarsz gyereket? Szerinted hány jó nő szült gyereket??? Úgy, hogy utána is bombázó? Szerintem a te fejedben van a baj, ha ez az okod arra hogy nem akarsz gyereket.

Én ismerek nem is egy olyan nőt, aki 2, sőt 3 gyerek után is csinos és szép. (sőt sokszor még szebb is lesz egy nő szülés után)

A kérdésre válaszolva, igen, elhagyhat emiatt később a párod, és keres majd olyat, aki nem ilyen ,,cicamica" mint te. (bocs)

2010. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne babázz le!:) Fogadj fel béranyát!:s
2010. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jaj hát 20 évesen még én is így gondolkodtam.... de majd egy pár év mulva már te is másképp fogod látni ezt a dolgot. majd lesz egy szerelmed akivel sokáig együtt lesztek, együtt éltek, közös minden, nagy a szerelem, a tisztelet és utána úgyis érezni fogod, hogy kell a gyerek, hogy szükség van rá, hogy az majd megbélyegzi a szerelmeteket. hidd el! és az hogy elhízol? én is elhíztam, mikor szültem, kicsit ellaposodtam, beszürkültem, más lett a kapcsolatom a férjemmel. de aztán ráncba szedtem magam. egy kis fogyókúra, méregtelenítés, új frizura, új smink, új rucik, szoli, manikűr, stb. és már jobban is éreztem magam. egy pár hónap mulva már a gyerkőcöt is odaadhattuk a szülőknek, hogy vigyázzanak rá egy napot, vagy egy estét, így mi is tudtunk romantikázni kicsit a férjemmel. azóta is minden rendben, szeretjük egymást, érezteti, hogy milyen csinos és szép vagyok, még 2 gyerek után is utánam fordulnak az utcán. szóval majd meglátod, hogy te is akarni fogod a gyereket, max utána teszel róla, hogy minden jó legyen. ezeken a dolgokon csak te tudsz majd változtatni. ha akarsz, akkor fogsz, ha nem hát nem. de szerintem minden nő akar gyereket egy idő után. de 20 évesen még ne is akarj. ráérsz még 25-28 évesen szülni. most még bulizz és élj! ez a legfontosabb. aztán majd közben megtalálod az igazit és rájössz, hogy mit is akarsz!
2010. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha gyereket szülök, akkor vége az eddigi egzisztenciámnak. No pláza, no shopping, no bulcsik.
2010. júl. 12. 16:15
 7/12 anonim ***** válasza:

Gyerekkel ráértek 10 év múlva is, ha még akkor együtt lesztek. 10 évvel ezelőtt meg még játékbabákkal játszottál, akkor újabb 10 év múlva még bizony simán megváltozhatsz.


Ha gyereket akar majd egyszer, sok-sok év múlva, akkor vagy partner leszel benne, vagy nem.

2010. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

pár év mulva ugyis megváltozik a véleményed. és igen,elhaghat ezért,mert egy férfinek is az az életcélja h gyerekei legyenek,és családja.

de azért nem utálna meg h duci vagy. de azért el fog hagyni h nem szülsz neki. nem most fogelhagyni,hanem később,amikor már nagyon szeretné.

gondolj csak bele... mi lenne ha minden nő így gondolkozna... már régen kihalt volna a társadalom..

egyébként meg alkat függő a dolog. van aki meghíizik,de van akin meg sem látszik.meg ha szülés után sportolsz,akkor vissza áll a rendes alakod....

nővéremis így gondolkozott egy darabig.. elére a 25 éves kort,beindult a biológiai órája.. de sajnos akkor már nem volt mellette az a férfi,akit szeretett... ők pl a gyerekkérésen vesztek össze. a pasi azt mondta neki nem kell ilyen nő...

remélem te nem így jársz majd....

2010. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ezeket remélem Te se gondoltad komolyan :D Ha ez így lenne, ahogy leírtad, akkor az összes anyuka duci és dalmata kinézetű lenne... :D


Minden férfi vágyik egy boldog családra, (szerető feleségre és gyerek(ek)re), ha ezt Te nem tudod neki megadni, akkor majd keres olyat akinél ezt az álmát valóra válthatja :) Remélem idővel majd máshogy fogod látni a dolgokat, most ezzel nincs semmi gond hiszen 20 évesen nem feltétlenül ilyenekkel kell foglalkozni.

2010. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom Te az a tipikus bulizós, pláza k.u.r.v.a vagy.. már a írásmódodból is rálehet jönni.. ilyen agyhalott csajtól ne is legyen gyereke a pasinak sztem :)
2010. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!