Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki megcsalta a párját, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megcsalta a párját, miért tette? (főleg FIÚK válasza érdekelne)

Figyelt kérdés

azért, m már nem szereti úgy, mint régen, v. esetleg van 1 olyan csaj, akit mindenáron ki akar próbálni? v. részeg volt, rámászott 1 csaj, és nem tudott nemet mondani?

Kort is írjatok, kíváncsi vok!

főleg azt nem értem, ha pl. 2-3 éve jár v.ki egy csajjal, és így egy évente felkeres egy másikat szex céljából, és mindig őt keresi fel...akk. az a lány annyira nagyon jó az ágyban, v. miért van ez?


2011. márc. 17. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de ha nem gond, válaszolok. Régebben szinte minden barátomat megcsaltam. Izgatott, hogy mással is kacérkodhatok, hogy kellek másnak, és bele sem gondoltam, hogy otthon vár valaki, aki szeret és jól megvagyunk. Volt, hogy tényleg szerettem az illetőt, mégis hajtott a vérem. Pár éve viszont teljesen leálltam erről. A mostani páromhoz is teljesen hűséges vagyok, imádom. De szerintem a legfőbb oka annak hogy így alakult az, hogy benőtt a fejem lágya :)
2011. márc. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Panda Péter ***** válasza:
én eddig teljesen hűséges voltam a barátnőimhez, és ezután is az szándékozok lenni, nekem nem igazán fér bele az értékrendembe a megcsalás (bár tegyük hozzá, hogy nem is igazán voltam nagy csábításnak kitéve, mivel nem vagyok az a kifejezett Don Juan, meg én sem hajtottam a lányokat, mikor volt barátnőm).
2011. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Igen, az voltam, de legalább kiéltem magam, és a jelenlegi párom soha nem csalnám meg :) Jobb, mint amikor valakire 40 évesen férj és 3 gyerek mellett jön rá a "k.rválkodhatnék".
2011. márc. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lány vagyok ugyan, de hátha érdekel... :)

Én egyszer csaltam meg egy srácot, mert nem foglalkozott velem. De nem is tartott semeddig szinte a dolog, nem is tudom mennyire számít megcsalásnak?

Velem csaltak meg barátnőt, egyik azt mondta azért mert 20 éves koráig akar valami rosszat csinálni, mert eddig jófiú volt, egyik azért mert szerettük egymást, de a táv miatt nem tudtunk rendesen járni, viszont közben felszedett valakit, csak engem jobban kívánt, egy meg nem is mondta, hogy van nője, arról volt szó, hogy kötetlen kaland, aztán annyi. Később láttam neten, hogy volt akkor épp nője. De nem tudom miért tette, annyira nem is érdekelt...

20L

2011. márc. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 IQnindzsa ***** válasza:

36/F

Világ életemben igazi vadász voltam. Aki megállt nekem azt meghágtam. Volt ,hogy rám mászott egy csaj és én nem ugrottam el előle. Volt ,hogy egyszerűen annyira megkívántam egy másik lányt ,hogy nem érdekelt semmi. Előfordult olyan is ,hogy már kifújt egy kapcsolatom és még nem volt 'hivatalosan' vége. Alapon leszartam ,hogy lesz-e vagy mi lesz a következménye a cselekedeteimnek.

Életemben 2 fontos nő volt. Amikor velük voltam akkor vért izzadtam de nem léptem félre.

Most rám talált a szerelem és leépítettem minden 'side project'-et. Ha egy pasi szeret vagy komolyan gondolja a dolgot veled, az meg fogja állni a dolgot. Én is meg tudtam állni pedig magamnál nem ismerek nagyobb puncivadászt.

2011. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor csalsz meg valakit, ha nem is szereted igazán.
2011. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!