Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mit mond az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mit mond az egy 18 éves lányról, hogy még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 23:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Akkor majd regenerálódva még elmésebb riposztokkal örvendeztetheted meg a nagyérdeműt.:D
2011. márc. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim válasza:

én ismerek egy 21 éves csajt, akinek sose volt még barátja. pedig nagyon jól néz ki. kétféle vélemény van róla:

1. senki nem elég jó neki

2. frigid

2011. márc. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

nekem az első barátom 18éves korom után volt. csak 4 hónapig tartott. azóta senkim nem volt és most vagyok 20 éves. és őt se szerettem. csak úgy voltam vele, hogy tetszik és még úgysem voltam kapcsolatban senkivel, hát próbáljuk meg. persze én szakítottam a végén mert meguntam.

nem azért nem volt, mert nem tudtam őt kiheverni. azért sem mert nincsenek jelentkezők, mert vannak. elég sokan. de lehet hogy énis hülyén gondolkozok, de ha egy srácnál nem érzem azt, hogy NEKEM Ő KELL, akkor hiába tetszik a külseje, vagy érzem jól vele magam, nem fogok vele járni ha nincs meg az a bizonyos plusz. nem fektetek energiát olyan dologba, amiről már az elején úgy érzem hogy nem fogja megérni. én nem tudok pl 70%-osan részt venni egy kapcsolatban. én ha csinálom, akkor 100%-osan csinálom :)


most egyetemen vagyok. itt találtam olyat akire azt mondanám hogy igen, ő az, de ő különböző okok miatt nem jött össze :D

nade ilyen ez... majd egyszer úgyis eljön valaki nekemis :)


20L

2011. márc. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gáz nincs abban, ha ennyi idősen nem volt még senkid. Én sem járok bulizni, meg nem érzem jól magam társaságban, így nekem is "későn", 19 éves koromban jött össze az első kapcsolatom, amiben a kedves leányzó szépen átvert. Ne görcsölj ezen, majd csak eljön az a bizonyos személy...

Ha lenne kedved beszélgetni, nyugodtan írj privit.

19/F

2011. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!