Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meglehet allapitani egy...

Meglehet allapitani egy lanyrol, hogy volt- e mar baratja vagy hogy szüz-e meg?

Figyelt kérdés
En a sulira gondolok. Pl: Nehany felsöbbeves bejön az osztalyunkba es mindenkivel megprobal kapcsolatot felvenni, megismerni.
2009. máj. 14. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos barátkozni akarnak!
2009. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azalapján ahogy beszél nem... max ha megpróbálod zavarbahozni. azon lehet észrevenni, hogy ha már közelebb kerültök egymáshoz... és már alakul valami. mert ha nem volt még barátja, kicsit "ügyetlenebb" lesz egy kapcsolatban.. ezt nemnagyon tudom elmagyarázni.. de azért érzed hogy még kezdő... azt hogy szűz e..hát ha elmondja, vagy ha eljuttok az ágyig. :)
2009. máj. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
80%

Én ugyan már nem sulis vagyok, és már volt jónéhány barátom is, mégis a mai napig szűznek hisznek, főleg az első benyomásra. Ennek az lehet az oka, hogy könnyen zavarba jövök, föleg a szexuális jellegű beszólásoknál. Nem beszélek csúnyán, nem vagánykodom, nem flörtölgetek minden pasival. Viszont sokat nevetgélek, bolondozom.

A pasim mondjuk imádja ezt kis ártatlanságomat, pedig már nagyon nem vagyok az...:P Bár? Lélekben még az vagyok, remélem az is maradok...:)

2009. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet eldönteni egy lányról viselkedés alapján, hogy szűz-e még. Én randiztam egy nagyon tapasztalt férfival, aki ért a nőkhöz. Már első randin előkerültek témák, de én úgy megálltam a helyem, hogy második randin ágyba akart cipelni, és amikor mondtam neki, hogy bocsánat, de nem így akarom az első alkalmat, nem akarta elhinni, hogy szűz vagyok, mert egy szűz lány nem így viselkedik. Nem hozott zavarba a szexuális jellegű kérdéseivel, nem húzózkodtam, ha megérintett stb. Mondjuk nem vagyok büszke magamra, hogy ezzel a férfival összehozott a sors, de csak azért írtam le, hogy szerintem nem lehet egy lány viselkedéséről eldönteni, hogy szűz-e. Ahogyan vannak olyan nem szüzek, akik viszont úgy viselkednek, mintha azok lennének. Ha már elég közel kerülsz egy lányhoz, és szóba kerül a szex, akkor kiderülhet a valóság, hogy most az a lány szűz-e vagy sem. De szerintem ne ez legyen döntő egy kapcsolatban.
2009. máj. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya meglétét meg lehet állapítani, bármelyik nőgyógyász megnézi.
2009. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell ahoz nogyogyasz, a szuzhartyat barki megtudja nezni
2009. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

az első kérdésre zat írtam volna, hogy durva volt, mert persze h meg lehet állapítani, de most hogy olvastam a magyarázatot, nem, ránézésre nem tudja senki memgondani, hogy szüz vagy e


sem testileg, sem horoszkópban :)

2009. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szerintem se lehet megállapítani ránézésre hogy valaki szűz vagy sem! Bár aki szűz az jobban zavarba van ha témába kerül a szex. Bár van aki szűz és nincs zavarba ha a szex-ről beszélget valakivel! Ezt ránézésre nem lehet megállapítani!
2009. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az esküvőm után is zavarba kerültem, ha obszcén módon beszéltek a szexről, pedig azt hittem, ez utána nem fog zavarni. Én ugyanolyannak éreztem magam szűzen, mint amikor már jókat hancúroztunk a férjemmel, noha azt hittem, meg fogok változni valamiben. Nem hiszem, hogy ezt messziről meg lehetne állapítani! Viszont a barátnők, haverok ilyen kérdésekben igen jól értesültek lehetnek. Ha ciki az illetőnél szóba hozni, kérdezd meg a baráti körét!
2009. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!