Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mit mond az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mit mond az egy 18 éves lányról, hogy még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 23:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
ok, értem :)
2011. márc. 15. 23:32
 22/64 anonim ***** válasza:
Nem tudom elhinni, hogy nincs egy jelentkező se. Sok szűz lány vallja ezt és mégis van jelentkezők csak nem foglalkoznak velük. Tényleg nincs jelentkező vagy csak akit elképzelnél az nincs?
2011. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
Végül is irigykedhetnek arra is, ha az ő életük elbaltázott kapcsolatok sorozata..:D
2011. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 Moszuke ***** válasza:
azt, hogy jó neveltetést kapott vagy nem keveredett "rossz" társaságba vagy, hogy intelligenciát örökölt vhonnét.
2011. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
Nekem például van jelentkező, de sokáig mindig visszautasítottam, mert nem volt kedvem hozzá, tanulás meg ilyenek mellett energiém sincs meg minden. Amúgy én bevallom, hogy nekem nagyok az igényeim is ilyen téren, és nem mindegy, hogy ki az a 'barát".
2011. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
100%
micsoda ?? nem szeretsz a parkban sétálni és fagyit enni ? ejnye
2011. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:

23:32, nálam nem erről van szó. Tényleg nem volt eddig senki, se lehet, hogy azért mert csak a tanulásra koncentrálok ezerrel!? Fogalmam sincs milyen barátot képzelek el magamnak, szóval nem arról van szó, hogy eddig "álmaim hercege" nem kopogtatott az ablakon :)


23:34-nek Na jó, szeretek a parkban sétálgatni de csak ha nincsenek sokan és nem süt a nap (utálom, ha a szemembe világít) és a fagyitól mindig megfájdul a torkom :( :P

2011. márc. 15. 23:39
 28/64 anonim ***** válasza:
nem szoktál eljárni bulizni ? vagy barátnőkkel valami programot ahol találkozhatsz fiúkkal ? esetleg valami sport/ hobbi ahol felszedhetnek még ?
2011. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Ha a tanulásra koncentrálsz ezerrel akkor tényleg visszafog ebben:) De ha kikapcsolódnál akkor valaki csak észre vesz. Értékelem, hogy sokat tanulsz:) Azért vigyázz a rossz fiúkkal:P
2011. márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 A kérdező kommentje:
Hát a bulikat utálom... :S Nem csak az ottani zenét, hanem azt is, hogy egyszerűen feszélyezve érzem magamat nagyobb társaságokban. Barátok meg nem igazán vannak (nem vagyok olyan kötődő típus, amint valaki közeledik én hátrébb lépek egyet) de ha valaki hozzám szól azzal jól el tudok beszélgetni, viccelődni (állítólag vicces vagyok meg kedves, de úgy tűnik nem eléggé X))
2011. márc. 15. 23:44
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!