Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek mit mond az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mit mond az egy 18 éves lányról, hogy még nem volt barátja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 23:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
A:S:AD:S:S:DD::DDDAS:
2011. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
azt, hogy biztos szűz, vagyis remélem
2011. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
Semmit, én is 18 vagyok és nem volt csajom... na és?
2011. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
80%
Azt hogy értelmes:)
2011. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
91%
ez nagyon sok mindent elmond róla , franciát és angolt tanul , szereti a mustáros sajtos uborkás kenyeret , 167 cm , barna hajú , barna szem , 54 kg , elég jó tanuló , de van még mit javítani rajta , szeret a parkban sétálni és fagyit enni közbe , és óvónőnek akar tovább tanulni
2011. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a többi szabados erkölcsű kortársa nem tudta magával rántani, értelmesebb dolgokkal foglakozott, és rájött arra, hogy sokkal jobb lesz olyankor kopulálnia, mikor már érzelmileg is készen áll rá.
2011. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
0%

de ha írsz privit, megismerkedhetünk


18f

2011. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
Valószínűleg abba a kategóriába tartozik, amit ma "visszahúzódó"nak nevezünk
2011. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként azért kérdezem, mert általában az "ilyeneket" nagyon le szokták fujjogni, nem tudom miért. Nekem nem életcélom a "pasifogás", de nem is azért nem volt még barátom, mert "nem adom könnyen magam" egyszerűen nem volt még jelölt. (és a jelentkezők tömegéből ítélve gondolom még én sem voltam jelölt senki számára)
2011. márc. 15. 23:17
 10/64 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez baromság, hogy akinek 18 évesen nem volt barátja az értelmesebb vagy vmi. Tudom, h most magam ellen beszélek, de nekem sem volt még barátom, de nem tartom magam ettől értelmesebbnek attól, akinek épp volt. Mert mire fel is tartanám? Attól, hogy ő találkozott vkivel, akibe beleszeretett , attól már csak h.lyébb lehet vagy mi? Annyira nem függ össze a kettő. Esetleg az a h.lye, aki ilyen disco-s k.rva és mindenkivel összefekszik..18/L
2011. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!