Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog ha vmennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog ha vmennék 1-2 éjszakára az exemhez holott van párom?

Figyelt kérdés
Kívánom az exem és ő is kíván engem. Nem akarok járni vele csak 1-2x randiznék :(
2011. márc. 15. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
00:49. Nem, nem vagyok cigány. Nem nagy a pofám egyszerűen tudom magamról, hogy ámbár nem vagyok tökéletes mert van néhány kiló felesleg rajtam mégis bármit csinálok az a páromnak jó. Jó nője vagyok mivel odaadó vagyok, szép vagyok és el lehet viselni a társaságomat. Visszatérve a témához, meggondoltam magam mert de nem miattatok. Beszélek az exemmel, hogy amikor jön fel pestre szánjon rám is 1-2 órát beszélgetni egy kávé mellett.
2011. márc. 16. 12:30
 62/69 anonim ***** válasza:

Vicces vagy kérdező! Én sem vagyok egy topmodell alkat, rajtam is van némi felesleg, de a páromnak én is jó nő vagyok, sőt neki a legjobb! Mégsem verem a mellemet, hogy én milyen jó nő vagyok, mert nem vagyok egy öntelt majom, mint te. Mindenkinek más az ízlése, és lehet, hogy a párodnak jó nő vagy, de lehet, hogy száz másiknak meg nem.

Amúgy mondtam már: a legjobb nőt is unja valaki.

A másik meg, hogy lenézed az exét, mert béna meg ilyen-olyan. A párod az ő párja is volt, nem? Akkor ez most hogy is van? Milyen jogon szólsz le másokat? A másik meg, hogy milyen férfi az olyan, aki másnak kibeszéli a volt barátnőjét? Nem egy intelligens lélekre vall. Ráadásul akkor saját magát köphetné le, hiszen mégiscsak "azzal a béna lánnyal volt". Hányingerem van azoktól, akik az exüket becsmérlik a másiknak. Sosem tenném meg. Ja, és honnan tudod, hogy pont úgy volt, ahogy ő mondta? Ott voltál, és tartottad a gyertyát? Ne hidd magad többnek másoknál, mert nagyot fogsz koppanni. Hány éves vagy amúgy?

2011. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:
lOL:D a párom csak 1-2 dolgot árult el az exéről, mindössze annyit, hogy ahogy bejött a vágjuk fel az erünket divatba ő a saját combjába belevéste, hogy PAIN. Az ilyen lány nem normális. Érdekes 4 év után is fel tudom izgatni úgy a páromat, hogy ha kell 5 percen belül elmegy de ha nem akkor kitart mindaddig amíg én nem élvezem. Az exéről csak annyit, hogy egy buta lány. Én pedig verem a mellemet mert van mire és mit ;)) Ennyííí. Sajnálom, hogy ennyire bánt téged, hogy több vagyok nálad és folyamatosan nyomon követed a kommenteket :D Igyekszel visszaszólni mert nem vagyok szimpatikus a számodra. Hidd el, hogy te se vagy nekem.
2011. márc. 16. 13:15
 64/69 anonim ***** válasza:
nekem sem vagy szimpi. nagyon primitív az olyan lány aki mindent meg tud magyarázni. hallgatni többször, többet ér. meg aztán, sok beszédnek sok az alja. :))
2011. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
ja most elolvastam az utolsó kommented. a PAIN az ismerős, nem M. Dorináról van szó?:D
2011. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz, én csupán reagálok az itt elhangzottakra, mivel van egy olyan "hibám", hogy szeretek fórumozni.Nemcsak itt. Te véleményt kérdeztél, mi elmondtuk.

Ennyi. Amúgy tipikus öntelt, egoista hozzáállás, hogy szerinted te több vagy nálam. Legyen a te hited szerint. Nem igazán érdekel, mit gondolsz. Ráadásul nem én játszok a tűzzel, és cicázok két pasival, hanem te. És nem azért, mert nem tehetném meg, hanem mert az én magánéletem rendben van. A tied is?

2011. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 13:19


Fúúú nem emlékszem a lány nevére, de arra sem emlékszem, hogy valaha lett volna Dorina nevű barátnője a páromnak. Szerintem nem ugyanarról az emberről beszélünk de nagyon sajnálom, hogy már két ilyen hülye van :DDDD

*******

Primitív nem vagyok, csak bunkó és tiszteletlen.


*******

A magánéletem köszi rendben van pont annyira, hogy a kezemben tartom a dolgokat amik rendszerezve vannak. Hogy tisztázzuk egy zenésszel járok. Az exem is zenél. :) Egy olyan ember a párom akiben ha vakon nem is de maximálisan megbízom. Te meg tudsz bízni a párodban? Mi van ha ki megy külföldre 1 buli miatt? Csontig rágod a körmöd?

2011. márc. 16. 14:31
 68/69 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt nekem szántad, akinél többnek képzeled magad.

Igen, megbízom a páromban. És nem rágom csontig a körmöm, ha nélkülem megy valahova. Igaz, ő nem zenész.

Ja, és még a szabadságát is meghagyom neki; ami azt jelenti - mielőtt belekötnél -, hogy én kibírom, hogy nem állandóan velem van, nem vagyok rosszul, ha nem látom egy napig - bár tény, nem jó nélküle, de nem esek kétségbe.

Miért provokálsz? Nem is értem, hogy ez honnan jött, hogy megbízok-e benne. Ha nem bíznék, a kapcsolatunknak sem lenne értelme. Mi egyek vagyunk, és nem vágyunk másra. Te valami miatt mégis. Ennek az okát kellene kiderítened. Ne játssz a tűzzel, mert rosszul jársz. Ez egy jó tanács, és nem kioktatás.

2011. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Nem kapsz meg mindent a párodtól, hiányzik a nyakcsókolgatás úgy, ahogy te szereted. Tudod mi a gond ezzel? Később is hiányozni fog. Most lehet hogy egy kis időre csillapítod a vágyadat, de később is vágyni fogsz rá. Vagy lemondasz róla, vagy rendszeresen visszajárkálsz az exedhez. Egyik sem igazán jó megoldás.
2011. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!