Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog ha vmennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog ha vmennék 1-2 éjszakára az exemhez holott van párom?

Figyelt kérdés
Kívánom az exem és ő is kíván engem. Nem akarok járni vele csak 1-2x randiznék :(
2011. márc. 15. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
Az, hogy visszamész 1-2 éjszakára az exedhez, mert kívánjátok egymást, az nem azt sugallja ám, hogy flörtölgetünk..:D
2011. márc. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Nos, ez a kérdés vagy fake, és csak provokálásból írod, vagy pedig sötét vagy, mint az éjszaka.

Amire te készülsz, azt megcsalásnak hívják. Tetszik vagy sem, egy elég undorító, gerinctelen megoldás arra, hogy "csak neked jó legyen". Nem ismersz se istent, se embert, a párodat hülyére veszed, nem szereted, de az ellenkezőjéről akarod meggyőzni itt a nagyérdeműt.

Azt kérdezted, elítélendő dolog-e ez? A válaszom: igen, elítélendő! A miértre pedig az a válasz: mert ezzel megalázod a másikat.

Amúgy érdekes.... én is szeretem a páromat, de eszemben nem lenne az ex-szel randizgatni. Talán az okát kellene megtalálnod, hogy miért van neked erre szükséged. Mert az édeskevés, hogy az exed érzelgős. Hány éves vagy, hogy ez a szitu számodra kérdéses? Ja, és fordított esetben te örülnél egy ilyen szitunak? Pffff.....

Amúgy hiába vagy ilyen jó nő, meg olyan jó nő, a legjobb nőt is unja valaki. A stabil, jó kapcsolathoz édeskevés a jó szex!

2011. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennél belé, akkor nem hiányozna belőle semmi- pont úgy lenne jó, ahogy van.
2011. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Nem vagy szerelmes, kivel akarod ezt elhitetni???? Ha meg a pároddal nem olyan az ágyban, amilyennek szerinted lennie kéne, akkor beszéld meg vele.
2011. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:

Én elítélendőnek tartom. Még egy randi sem fér bele, nyakcsókolgatással. Gondolj bele, mi lenne, ha a párod ugyanezt adná elő. Persze mivel azt írod egy szexgép, nem lehet túl érzelmes ember, de te sem. Magaddal pedig ne légy eltelve, lehet béna volt az előző csaja, de általában a bénákkal házasodnak, az olyan kaliberű jó csajokkal, mint te pedig csak szexelnek.

Ahogy az egyik előző írta: te már ezt eldöntötted. Csinálni akarod, és fogod is. És hogy miért gondolom így? Kicsit felfújod magad, kicsit gúnyolódsz, ha valaki megmondja a véleményét, aki azt írja, hogy elítélendő, nem is veszed számba a válaszát, aki pedig azt írja, hogy nyugodtan csináld, annak visszakérdezel, hogy "akkor tényleg nem baj, ugye?"

2011. márc. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
jó deeeee. Mi lenne ha a te partnered soha nem orálozna holott neked ez már úgy hiányzik, hogy minden vágyad? Én a páromat maximálisan kielégítem az ágyban és mint az ő partnere egy megértő és törődő lány vagyok. Szeretem őt jutalmazni (pl. ha eljön velem cipőt venni cserébe azt kér a kfc-ből amit szeme-szája megkíván). Szeretek a párommal minden nap beszélni. Rosszul vagyok ha egy nap nem beszélünk. De kérdem én... Ha ennyire alkalmazkodom a páromhoz akkor nem érdemlek meg egy flörtölős nyakcsókos randit? :(
2011. márc. 15. 23:24
 37/69 anonim ***** válasza:
100%

23:18-as vagyok:

Ostoba vagy, te lány.

De most akkor felhomályosítalak, jó? (Bár tudom, úgysem érdekel, mert te már eldöntötted, hogy leszel olyan tisztességes, hogy felszarvazod a párodat.)

Nos, elmesélem neked, milyen a szerelem: a saját példámból kiindulva annyit mondhatok, hogy én még közel két év után sem tudok vele betelni, elfogadtam a hibájával együtt, és eszemben sincs megváltoztatni. Örülök, hogy megtaláltam őt, mert ő is olyannak fogad el, amilyen vagyok. Az összes hibámmal és hülyeségemmel együtt. A mai napig rajongással nézek rá, imádom, csak ő kell, és senki más, mert ő az, aki nekem mindent megad, minden téren! A szex olyan vele, mint a korábbi pasijaimmal együttvéve sem, imádom, hogy okos, intelligens, hogy felnézhetek rá, hogy kiegészítjük egymást. Mindenről tudunk beszélgetni, és szoktunk is, sosem unatkozunk. Testileg-lelkileg-szellemileg teljesen passzolunk egymáshoz. Nekem nem kell, hogy más nyakcsókolgasson, meg mással flörtöljek, erre ott van ő. A társam, a szeretőm és a barátom egy személyben. Harmadik személynek helye nincs. Hát, valami ilyesmi.... :-)

2011. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
Ha a pasid arra se "méltat", hogy flörtöljön veled, és csókolgassa a nyakad, akkor mire fel ez a nagy alkalmazkodás? :D
2011. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
Megjutalmazni kajával? Jájj, mintha valami kutyáról beszélnél..:D Az, hogy kielégíted a nemi vágyait, az nem jelenti azt, hogy neked is kielégítő. És nyilván nem is az, ha más után vágyakozol..
2011. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
23:27 tök ugyanígy vagyok a párommal de akkor szombaton szépen leültetem gyakorolni a nagy sóhajtásokat és a nyakfalást :D Az a baj, hogy ő odaszorítja az ajkát mert általában én mindent vadul szeretek de ezt az egyet nem... Már sokat magyaráztam neki, hogy hogyan szeretem és persze fejlődött is. Ha ennyire gáz akkor télleg hagyom a levesbe az exem. Nem tudom, hogy mit papoltok arról, hogy én ezt már eldöntöttem holott lehetséges, hogy ez egy hirtelen felindulás... Én elfogadom a páromat szőrösen, büdösen, koszosan, nyűgösen és hisztérikusan is. Mindegy hogy mikor milyen állapotban van én mindig megszorongatom és bebújok a karjaiba :) ennyíííí
2011. márc. 15. 23:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!