Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog ha vmennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog ha vmennék 1-2 éjszakára az exemhez holott van párom?

Figyelt kérdés
Kívánom az exem és ő is kíván engem. Nem akarok járni vele csak 1-2x randiznék :(
2011. márc. 15. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:

23:24-ra reagálva: volt olyan barátom, akivel nem voltunk egy hullámhosszon, ami a szexet illeti. A szex jó volt, de mások voltak az igéányeink. Először azt gondoltam,. hogy nem csinálok ebből problémát, hiszen ez nem lehet ennyire kardinális kérdés, ha egyszer szeretem. Mondanom sem kell, hogy már nem vagyunk együtt, és a mostani páromnál jöttem rá, mennyire fontos, hogy a szex terén is meglegyen a harmónia. Ha ott gáz van, akkor a kapcsolatnak előbb-utóbb annyi. Hidd el, tapasztalatból beszélek. Amúgy meg, ha ő nem ad meg neked mindent az ágyban, te miért "szolgálod" ki őt mégis? Kommunikáció!!!!! A szex nem arról szól, hogy a pasinak jó; de nem ám. A képlet egyszerű: ha én nem kapok a páromtól orális szexet, ő sem kap tőlem.

Így már kissé kezd összeállni a kép, de ettől függetlenül tisztességtelen, amire készülsz.

Nyakcsókos flörtöt akarsz a párodtól? Mondd meg neki!!!! Vagy csak mi a párommal tudunk bármit, még a legkínosabb vagy legperverzebbb dolgokat is tök normálisan megbeszélni?

2011. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
Talán azért papolnak, mert leugatod azokat, akik megkérdőjelezik az erkölcsi tartásodat, míg azokkal, akik az ex felé terelnének szimpatizálsz.
2011. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

Érdekes ahogy az orálozást párhuzamba vonod a nyakcsókolgatással. A szerelem és párkapcsolat nem egy olyan dolog, ahogy te leírod. Belefektetsz sokat a kapcsolatba, talán a fiú is. De mivel együtt vagytok megérdemli, hogy tiszteld, vagy ha már annyira nyakcsókolgatást akarsz, kérd tőle. Vagy legalább mondd el neki, hogy randizni akarsz az exeddel, mert ő jobban kielégít téged ilyen szempontból.

Az viszont biztos, hogy az exeddel több is lenne, mert ha egyszerűen puszilkodnátok csak, nem lenne erős a az a kívánalom, amiről a kérdésben írsz.

2011. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
23:34 ami az orális szexet illeti én ritkán kapok olyat. túl fáradt vagy csak egyéb baja van és olyankor kimarad az ilyesmi :( próbáltam ezt bevetni hogy majd csak akkor orálozok ha ő is fog de nem megy. én imádom neki csinálni. sőt van amikor csak azért járok át hozzá, hogy meló után frissítő orálozzak neki. Nem vagyok a szexrabszolgája, de én imádom neki csinálni azt amit teszek.
2011. márc. 15. 23:38
 45/69 anonim ***** válasza:

Hm... én teljesen másképp értelmeztem ezt az egészet, javíts ki ha tévedek.

Itt most nem párodról meg exről van szó. Itt vagy te, meg két srác. Egyikkel jó a szex, meg egyébként elvagy vele, van a másik akitől meg az elsőből hiányolt dolgokat akarod pótolni. Végülis látom benne a logikádat, de ez így nem fair a fiúkkal szemben, és korántsem nevezhető szerelemnek. Ez szükségletkielégítés. Érzelmi és fizikai.

Ezesetben csak azt tudom tanácsolni, hogy vigyázz, hogy ne bukj le. Nem magad miatt, hanem hogy ne bántsd meg a barátodat, bár a leírásod alapján nem egy érzékeny lelkű fiú. Viszont a férfiegot csak egyszer lehet megsérteni, utána buktad...

2011. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom h mit vársz ettől a kérdéstől várható volt h mindenki le fog szólni. Ha így szeretnéd akkor csináld ha nem szeretnéd akkor ne csináld. Teljesen mind1 h itt mit írnak, a te életed.
2011. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
És arra nem gondoltál, hogy attól még, hogy te nem tartod magad szexrabszolgának, ő még annak tart?
2011. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Túl fáradt, persze.. Ahhoz van ereje, hogy jól megb*sszon, de ahhoz már nincs, hogy örömet is szerezzen neked? Minek neked ilyen barát?
2011. márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:
23:37 ha engem bárki vagy bármi felizgat azt a páromon töltöm ki :)) előfordult már, hogy egy buliban egy srác udvarolgatott nekem és jól nézett ki :OO mindegy egy bizonyos határvonalat húztam. hallgattam mosolyogtam a végén pedig beközöltem, hogy bocsi de ha arra nézel, iigen igen arra a nagydarab emberre akkor a páromat tekintheted meg személyében :DD az ürge elment én meg odasúgtam a páromnak, hogy ne sokat igyon és lehetőleg igyekezzünk haza :D lassan 4 éve tart a kapcsolatom de 1x nem csaltam meg. nem vagyok én ribanc csak sajnos elég tágasak a határaim
2011. márc. 15. 23:43
 50/69 anonim ***** válasza:
Szerintem dependens személyiségzavarod van.
2011. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!