Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog ha vmennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog ha vmennék 1-2 éjszakára az exemhez holott van párom?

Figyelt kérdés
Kívánom az exem és ő is kíván engem. Nem akarok járni vele csak 1-2x randiznék :(
2011. márc. 15. 22:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 A kérdező kommentje:
23:39 tulajdonképpen nekem nincsen arra szükségem, hogy a megrendelt pizzámat elfelezzem vagy esetleg arra gyűjtögessek pénzt, hogy a mellettem lévő férfinak megvegyem élete első márkás cipőjét amit kiszemelt magának. de még is ezt teszem. amúgy jó a meglátásod. van 2 srác az egyik 1 valamiben jó a másik szinte mindenben jó. játszadoztam a gondolattal, hogy behülyítem az exem és reményt adok neki aztán jól lekoptatom. de valóban erkölcstelen és nem én lennék ha ezt tenném...
2011. márc. 15. 23:49
 52/69 anonim ***** válasza:

23:40-esnél a pont! Erről beszélek! Te nem lehetsz úgy a pároddal, mint én, mivel nálunk mindennek az alapja a kölcsönösség (is)! Nemcsak én nézek rá rajongással, hanem ő is rám. Egy hullámhosszon vagyunk; mindenben! Ha te őt kiszolgálod, de ő nem, és ezt te hagyod, akkor ne csodálkozz, hogy nem változik, mivel megszokta, hogy te bármit megteszel neki. Kezd kikristályosodni a szitu. Adott egy "kényelmes" pasi, akit a barátnője ajnároz, megtesz neki mindent, a KFC-től az orális szexig. :-) Visszafele ez már döcögősebben megy, ezért a leányzónak érthető módon hiányzik valami a kapcsolatból. Na, de ezt akkor sem így kell lerendezni. Igen, jól írták fentebb: a pasiegót elég megsérteni, és többnyire repül az ember. Ez persze fordítva is igaz. A kapcsolatotokat kellene "helyrehozni", nem máshol keresni a boldogságot.

Ja, és csak egy jó tanács: a pasiknak hosszú távon nem jön be az a nő, akiknek az az "életcéljuk", hogy kiszolgálják a párjukat, mert egy idő után nem fogják tisztelni. Legyen benned tartás, és ne add fel magad miatta.

2011. márc. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:

Szerintem dependens személyiségzavarod van.


A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:48


Köszönöm, egy új szót tanultam! :)

2011. márc. 15. 23:52
 54/69 anonim ***** válasza:
23:51-re: jav: "...elég egyszer megsérteni..."
2011. márc. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:51


Hmmm. Látom olvasod amit írok. Igazából igen, kiszolgálom tőlem telhetően a párom mert ő egy jól összerakott ember. Korrekt, tisztelettudó, okos és örömömre családcentrikus ámbár fél attól, hogy majd ha neki gyereke lesz nem tudja megadni azt a luxust amit szeretne. Itt jövök én a képbe. Ha nekem gyerekem lenne éheznék csak azért, hogy 1 fokkal jobb minőségű cipője legyen a gyereknek. Általában bunkó vagyok és túl kemény az emberekkel szemben. Nehéz elnyerni a bizalmam. Szeretek üzletelni és szeretek érteni ahhoz amit csinálok. Visszatérve amint írtam nehéz elnyerni a bizalmam. Volt olyan barátom akivel egy csókig sem jutottunk el 2 hét alatt mert rájöttem, hogy nekem az az ember nem kell semmire. Nem az exem volt az első pasim de ő volt az első szerelmem. Ezért vagyok ilyen közvetlen vele szemben.

2011. márc. 16. 00:00
 56/69 anonim ***** válasza:
És a kedves exxel miért ért véget a kapcsolat?
2011. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

Igen, olvasom, amit írsz, miért mit gondoltál?

Hm... akármennyire is hiperszuper egy ember, kiszolgálni nem hleyes, mert később visszaüt. Hidd el, tudom, miről beszélek. Az én párom is egy jól összerakott ember, de ettől függetlenül nem fogom magam neki alárendelni. És veled amúgy mi van? A te igényeiddel, vágyaiddal mi van? Mert abból, amit leírtál, nem igazán az jön le számomra, hogy a kapcsolatotok a kölcsönösségen alapulna. Én is mindent megteszek páromnak, de olyan férfi még nem született és nem is fog, akit én - a szó negatív értelmében - kiszolgáljak. Ugyanannyit érek, mint ő, miért tenném meg? A párja vagyok, nem a szolgája.

A másik meg: értem én, hogy bizalmatlan vagy, de miért kell bunkónak lenned? Ez az egyik legvisszataszítóbb tulajdonság számomra.

2011. márc. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
Amúgy a luxussal kapcsolatban hogy jössz te a képbe? Ezt nem értem. A párodnak az a legnagyobb problémája, hogy nem tud majd luxust "adni" a gyerekének? Nevetséges, már bocsi. A gyereknek elsősorban szeretetre és törődésre van szüksége, nem luxusra és bunkó szülőre. Ha meg a normális életszínvonalra gondoltál, az nem egyenlő a luxussal.
2011. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
sztem te egy kicsit nagyon gyogykós nyomi vagy, és nagypofájú is, "túl jó nő vagyok"....meg még mi vagy? raj? ezen sem csodálkoznék, te kreol majom
2011. márc. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
Hát önbizalomból nincs hiány, azt látom. Túl jó nő... meg mi ez a szöveg, hogy ha elmegy veled vásárolni, kap a KFC-bl kaját? Ki ő, a kutyád? De valóban, de kiszolgálod a párod. SZOLGÁLOD. Ez nem egyenlő azzal, hogy valaki odaadó. Én is mindent megtettem a barátomért, de ő is értem. Azért nagy különbség van. Nem értem a kérdésed és hogy mit akarsz. Nyilván mindenki szerint erkölcstelen amire készülsz, vágysz, ez egyértelmű. Hagyd ott a mostanit, és legyél a régivel, vagy maradj ezzel, vagy keress egy új embert. Tudom én, hogy ez nem egyszerű, de nagyon nem korrekt, ahogy gondolkozol. Szép dolog, hogy bevallod, bunkó vagy, de erre ne legyél büszke, mert rendkívül visszataszító. Lehetsz te bármilyen jó nő, ha ilyen beképzelt és lekezelő vagy. Amúgy az a furcsa, hogy értelmesen válaszolgatsz az embereknek, de az érzelmi intelligenciád a látottak alapján elég csekély. Ezt nem bántásból írom, de elég furcsa nőszemély lehetsz. Szerintem ne csald meg a barátod, mert ennek így semmi értelme. Az ilyenek miatt nézik le a nőket, mint te. Elég eltorzult gondolkodásmód. :/
2011. márc. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!