Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjátok ti a távolságot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjátok ti a távolságot?

Figyelt kérdés

messze vagyok tőle,és nagyon nehéz nélküle,ő kinn dolgozik Ausztriában,eleinte könnyű volt megbeszéltük hogy nehéz lesz,de ez a gyakorlatban nem ilyen egyszerű,próbáltam eddig pozitív módon felfogni,hogy utána sokáig együtt leszünk,de már nem nagyon bírom,nem mondtam neki,mert neki is nehéz biztos,félóránként rám jön a sírás,van olyan hogy inkább nem is hívom,mert csak sírnék szerintem. nem tudom mit találhatnék ki hogy könnyebb legyen,1-2 hónapnál előbb nem találkozunk az tuti.

21/F


2011. márc. 15. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 4-5 hónapot is kibírtam nélküle, mert muszáj volt. Te is ki fogod bírni, csak eleinte lesz ilyen nehéz. Most biztos az is benne van, hogy nem tudsz mit csinálni, de holnaptól újra munka, suli, ami majd elvonja a figyelmedet és telik az időd is. Kitartás...
2011. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapja nem láttam,bírom,mert bírni kell...nem tudok mást mondani...
2011. márc. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!