Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félrelépett, de azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépett, de azt mondja, hogy megbánta, és szeret. Meddig álljak ellen, meddig húzzam az agyát?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy házibuliban csókolózott egy másik sráccal.

De nekem ez már nem fér bele a kapcsolatba. Viszont 2 évig voltunk együtt, és elengedni sem könnyű. Én azon vagyok, hogy msn-en, facebook-on letiltottam, a telefont kinyomom, és arra várok, hogy személyesen keressen fel. Azt gondolom, hogy ha tényleg komolyan szeret, és komolyan vesz, akkor oda fog jönni, és nem telefonon meg e-mailekben zargat.

Jól teszem ezt szerintetek?


2011. márc. 15. 10:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

HÁt kisapám, ha nem volt részeg, de megbánta, akkor sem mentség, mégpedig azért nem, mert nem vagy elég neki te? mondott neked valamit arról, hogy másra vágyik? hogy nem teszel meg mindent érte?

Messze laktok egymástól? mert akkor érthető hogy nem keres fel rögtön..de ha nem laktok messze egymástól, akkor már zokogva az ajtód előtt kellett volna állnia, hogy bocsánatot kérjen. Bár mindenkinek mások a módszerei:)

a második oldal első kommentelője voltam, csak gondoltam visszanézek:)

2011. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!