Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félrelépett, de azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépett, de azt mondja, hogy megbánta, és szeret. Meddig álljak ellen, meddig húzzam az agyát?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy házibuliban csókolózott egy másik sráccal.

De nekem ez már nem fér bele a kapcsolatba. Viszont 2 évig voltunk együtt, és elengedni sem könnyű. Én azon vagyok, hogy msn-en, facebook-on letiltottam, a telefont kinyomom, és arra várok, hogy személyesen keressen fel. Azt gondolom, hogy ha tényleg komolyan szeret, és komolyan vesz, akkor oda fog jönni, és nem telefonon meg e-mailekben zargat.

Jól teszem ezt szerintetek?


2011. márc. 15. 10:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz a megbocsátás, nagyon jól teszed, hogy húzod az agyát:) ha szeretne tényleg felkeresne, és ha szeretne, meg sem csalt volna, ezt esetleg arra tudom fogni, hogy vágyott valaki másra..mert két év kapcsolat nem rövid idő, viszont mondjuk a házasság méghosszabb..szal nem annyira megbocsátható.

Én kikészülnék ha ez lenne velem de nemtudom mit tennék, megbocsátanék e vagy sem...nagyon nehéz helyzet.

Ha a pasim megcsalna, levágnám a f*szát azthiszeM:D

2011. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ja még annyi, hogy ritka ha egy pasi ennyire komolyan veszi a megcsalás dolgot:)

Mindenképp szakíts vele, és ha tényleg szeret, visszafogja magát könyörögni, de ha nem, akkor nem is szeretett igazán, és akkor fogsz igazán rájönni, hogy nem vagy neki a legfontosabb...sajnos:(

2011. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11%

Miért vagy olyan biztos h csak csók volt?

Általában a csók ilyenkor azt jelenti, h volt petting is.

A csókot nem mondják el mert az nem megcsalás.

A rendes kefélést meg csak pettingeltünk.

2011. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a csók is megcsalás. Ne dugdossa mások szájába a nyelvét. Az előző két kommentelő voltam, a csókos előtt:D
2011. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Csóknál nem volt több.

De ha másra vágyik, lenne még értelme visszafogadni?

Mert most tényleg keres állandóan, meg emaileket ír, hogy megbánta, és nagyon szeret. De nem tudom, hogyha visszafogadom, nem kezdi el újra ugyanezt...

2011. márc. 15. 12:10
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem vegyél inkább egy kutyát ami felett uralkodhatsz, esetleg elnyomhatod az ösztöneit stb :)
2011. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Akkor mondd neki ezt. Hogy jelen pillanatban ugy erzed hogy a tortentek utan nem tudsz tobbe benne megbizni. Nem az erzelmekkel van gond, szeretni szereted, de a kapcsolathoz bizalom is kell, es azt ha egyszer eljatszotta nagyon nehez visszaszerezni.


Mondjuk en a helyedben nem fogadnam vissza, nem tudnek ra ugyanugy nezni tobbe.

2011. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
elozo vagyok: talan abban az esetben tudnam megbocsatani ha reszeg volt, akkor nem tehet rola.
2011. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem volt részeg. :)
2011. márc. 15. 13:35
 20/21 anonim ***** válasza:
76%
elmondta,megbánta,veled akar lenni,te is szereted és vele akarsz lenni akkor minek huzni az agyát....ez gyerekes.
2011. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!