Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félrelépett, de azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrelépett, de azt mondja, hogy megbánta, és szeret. Meddig álljak ellen, meddig húzzam az agyát?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy házibuliban csókolózott egy másik sráccal.

De nekem ez már nem fér bele a kapcsolatba. Viszont 2 évig voltunk együtt, és elengedni sem könnyű. Én azon vagyok, hogy msn-en, facebook-on letiltottam, a telefont kinyomom, és arra várok, hogy személyesen keressen fel. Azt gondolom, hogy ha tényleg komolyan szeret, és komolyan vesz, akkor oda fog jönni, és nem telefonon meg e-mailekben zargat.

Jól teszem ezt szerintetek?


2011. márc. 15. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem fogom megerteni ezt a megcsalás dolgot. Megcsokolt egy masik pasit ÉS? Amíg nincsenek érzelmei addig nem bazi mind1 h mit csinal?
2011. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen barátom jól teszed.. Húzd az agyát,persze csak mértékkel..ha te is érzel még iránta valamit,akkor ne szúrd el annyival,hogy mindíg lenyomod,mert akkor a végén az lesz,hogy ő eléri,hogy neki ne legyen bűntudata merthogy ő "bocsánatot akart kérni,de te letiltod őt" blablabla csajos szövegek.

Messze lakik tőled? ezek az információk is fontosak.

2011. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

egyébként meg elsőnek: qrvára nem mind1 mit csinál,mert ilyenkor derül ki az,hogy hűséges vagyok a páromhoz vagy nem..

Ha már mással smárolsz,ott már rossz..:)

2011. márc. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Azt nem tudom, hogy érzelem mentes-e. Mert régóta barátok. Ez igazából a legnagyobb bibi. De másrészt meg az én barátnőm ne csókolózzon más srácokkal. Érzelmek nélkül sem.


Második: Igen, még én is szeretem. Igazából Budapestiek vagyunk mindketten. Egy kerület. :)

Nem akarom, hogy telefonon hívogasson. Meg facebookon rám írjon. Az túl kényelmes. Azt szeretném, hogy személyesen keressen fel. Erre próbáltam utalni is, de persze nem fogom neki elmondani, hogy mit akarok. Azt szeretném, hogy ő lássa be, hogy ezt kell csinálnia. Ha meg nem látja be, akkor ennyit is ért.

2011. márc. 15. 10:38
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, nem smárolt volna mással. Ne húzd az agyát, hanem dobd!
2011. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Egyébként meg csütörtökön derült ki a dolog. Ő mondta el.
2011. márc. 15. 10:39
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
10:33: Szerintem ez lényegtelen. Amíg az érzelmek csak egymás felé irányulnak addig teljesen mind1 h ki kivel mit csinál. Legalább nem fog gyerek család stb mellett 10 év múlva elválni mert valami újra vágyik...
2011. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi időt akarsz még fordítani erre a lányra, tuti nem ő a Nagy Ő, de fiatalon ez még belefér. Szerintem neked is neki is igénye lesz még kiélnie magát
2011. márc. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Ő 18, én pedig 20.

Nem tudom tényleg, mennyi értelme lenne ezek után újra összejönni, ha nyáron is csomó helyre megyünk, de külön. :/

2011. márc. 15. 11:19
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, a férfi logika... Ha engem valaki folyton kinyomna, mikor beszélni akarok vele biztos, hogy nem keresném fel személyesen. Ha telefonon meg neten keresztül sem hajlandó meghallgatni, nem akarnám elérni, hogy személyesen esetleg ordibáljon velem, vagy rám csapja az ajtót. Francnak van szüksége ilyen jelenetre.

Ha azt akarod elérni, hogy személyesen kérjen bocsánatot, akkor egyszerű a dolog: MONDD EL NEKI. Például így: "ha szeretnél még nekem bármit is mondani, azt szeretném, ha a szemembe nézve mondanád". Magától nem fog rájönni, csak azt veszi észre, hogy nem vagy hajlandó szóba állni vele. Néma gyereknek pedig anyja sem...

2011. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!