Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan hogy csak a csajt képen láttad meg msn beszélsz velle és beléd szeret meg viszontis és kb 3hnap msn-ezés után?
2011. márc. 14. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos van ilyen. aztán élő találkozás után meg hirtelen nem lép fel egyikőtök msnre többet :D
2011. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mert am képen teccenek egymásnak xD
2011. márc. 14. 22:08
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Hisz én is így ismerkedtem meg. Találkozzatok minél többet, és ha jó neked vele maradsz.:D

2011. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi is így jöttünk össze. Ez 6 és fél éve volt. Azóta együtt élünk, építkezünk, tervben van a házasság, gyerek. :) Szóval miért ne lehetne ilyen :)
2011. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
biztosan történt már mindenkivel ilyen.mondjuk velemis deaztán már nemis beszsélünk..:D
2011. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kisnita ***** válasza:
Mi a párommal a chat-en jöttünk össze. Én nem társkeresés céljából regisztráltam valahogy mégis egymásra akadtunk. Találkoztunk, de részemről akkor még nem volt szerelem, neki szerelem volt első látásra és kitartó is volt, hónapokig csak sétálgattunk, beszélgettünk, de végül csak beadtam a derekam:) Érdemes volt mert azóta is együtt vagyunk és egy közös gyerek is lett már azóta :)
2011. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elhiszem,hogy lehet így is,de én a "régi" módszert jobban szeretem... Én nem így képzelem el a megismerkedést.
2011. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!