Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pöttöm.panna kérdése:

Most akkor k**** vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom fél évig jártunk aztán úgy elaposodott szakítottunk dejoba voltunk utánna , később öszejöttem az egyik haverjával (akivel nincsennekis annyira joba) vele is végelett a kisfiús gondolkodása miatt , és most tetszik a 3. fiú barát is !
2011. márc. 14. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
AZ VAGY! 23/L
2011. márc. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Neked csak a volt barátod haverjai jönnek be? K..va ettől még nem leszel, de attól még lehet hogy rád mondják. És akarod, hogy téged beszéljenek ki? Milyen voltál az ágyban stb... Mert hát mindhármuknak megvoltál...
2011. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett-e még más is valaha a haveri körén kívülről?
2011. márc. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2011. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Hehe, az előző link nagyon nagy :D Szétröhögtem magam.


A kérdéssel kapcsolatban azt tudom elmondani, hogy nekem is volt egy csajom, aki megvolt a fél baráti társaságnak. Tulajdonképpen egymásnak adogadtuk, ha csúnyán akarok fogalmazni. Nem tartottuk k****nak, mert nem pénzért volt velünk, rib***nak se tartottuk, mert nem napokig-hetekig volt csak valamelyikünkkel, hanem velem pl. fél évet, akkor egy másik haverral nagyon sokat, vagy 3 évet, megint egy másik gyerekkel egy évet, és (saját elmondása alapján) nem csalt meg egyikünket se.


Azonkívül ha egy pasi minden héten más csajjal van, akkor menőnek számít, ha egy lány csinálja ugyanezt, akkor meg rögtön rib*** meg k****a... Szerintem ideje felnőnie a társadalomnak. Ha már egyenjogúságról beszélünk, meg elvárjuk, hogy a nők is ugyanúgy dolgozzanak, mint a férfiak, akkor ők is ugyanúgy ismerkedhetnek a szexualitással, mint egy férfi.


26/F

2011. márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Vérgibbon ***** válasza:
Ha fizettek neked a szexért akkor K...a vagy. Ha nem fizettek akkor nem vagy az. Mellesleg élvezd az életet, ne törődj a sok gyökérrel.
2011. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
ribanc
2011. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy az de különben a pasik is ezt csinálják szóval ők egy rossz szót se szólhatnak!!!!!De inkább más helyen keress valaki mást:))
2011. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az vagy. A családtagjaira nem akarsz rámászni?
2011. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
JEH BICS :D
2011. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!