Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kondomban maradt spermium...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kondomban maradt spermium meddig életképes még, ha utólagosan a kondomból juttatjuk be a hüvelybe? Teherbe lehet így is esni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
jo kerdes. szerintem lehetseges ha eleg gyors vagy. 18 f
2010. nov. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öööö, de mi értelme???
2010. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt hiszem az csak pár másodpercig életképes.
2010. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Minek használtok gumit ha gyereket szeretnétek?agy csak a barátod tudta nélkül akarsz teherbe esni? Nem szép!!! Beszéld meg vele ne a csöppség járjon porul a végén.
2010. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A gumi tartalmaz valami mit tudom én mit, ami miatt a sperma életképtelen lesz.
2010. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon huncut vagy, de ha nem szeret, akkor hiába fizeti ki a gyerektartást a minimálbér után, nevelheted egyedül a rajkót, mert úgyis ott fog hagyni egy másik nő miatt. Pont.
2010. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
TIPIKUS NŐI GONDOLKOZÁS!
2010. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez elég nagy szemétség lenne ha igy akarod magadhozláncolni a srácodat, de am van olyan ovszer ami nem spermicides azok pl azok a durexek amik 200 forinttal olcsobbak a többinél
2010. nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

tényleg nem lenne szép, itt egy szép példa:

[link]

2012. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!