Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ilyen még nem volt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ilyen még nem volt

Figyelt kérdés
Már rég szerelmes vagyok egy lányba, gyakran beszélgetünk. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz az utóbbi időben(lelkileg). Azt mondta, hogy szeretné ha jobban megismernénk egymást(már ismerjük mint barátot, csakhogy több legyen mint barátság), ez minden vágyam. Csakhogy mikor felajánlotta, én nem tudtam mit válaszoljak. Hirtelen annyi kérdés felmerült bennem, hogy elbátortalanodtam. Mit tegyek? Kérlek segítsetek! 15/f
2011. márc. 13. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen beszélj vele mert ha innentől kezdve nem beszélsz vele erről akkor azt hiszi hogy nem akarsz semmit től, és tedd fel a kérdéseid neki
2011. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet
2011. márc. 13. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen ha tetszik neked is akkor viszonozd az érzéseidet...
2011. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanebben a cipőben járok énis:) próbálj továbbra is közeledni hozzá,ugyanúgy ahogy eddig:) és légy bátor:D
2011. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2011. márc. 15. 21:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!