Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután megtudtad, hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megtudtad, hogy folyton csalt a pasid, meghíztál e szakítás után?

Figyelt kérdés

Es ha igen, hány kiló lettél?

És meddig tartott a kövér korszak?


ma 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem meghíztam, hanem lefogytam. Az első pár napban persze sokakban voltam, át kellett menni a válás után a gyászfolyamaton. De utána felszabadult lettem, kiegyensúlyozott, és ez a nyugalom a külsőn is egyre jobban látszik.
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na bassz senki nem hízott!
ma 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Mióta magas az élelmiszerek ára nem hízok szerencsére.
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért baj, hogy senki sem hízott? Kötelező?
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én híztam, 103 kilóra (173cm). Egyébként is 93 lettem szülés után, de a folyamatos stressz miatt zabáltam.

Úgy 10 hónapig tartott, amikor elhatároztam magam és nekiálltam fogyókúrázni. Most 77 kg vagyok.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!