Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ki mond igazat?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve vagyunk együtt, és "rosszakarónk" (nem tudom mi célja lenne rosszat mondani) azt állítja, hogy tegnap látták a párom egy másik lánnyal sétálni. A párom az egészet tagadja, és még ő háborodott fel,hogy miért nem bízok meg benne, meg mi oka lenne megcsalni, és mindent tudok, mostanában nem a legfényesebb a kapcsolatunk,de minden kis apró titkát elárul, minden forintját rám költi, olyanokat megvesz,amiket egy szóval sem kértem. Szerintetek?Hogyan tovább? Azt mondta,hogy 23évesen neki már a munka,és a szerelem az életcél,nem a kalandok.


L/20


2011. márc. 12. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megnyerőnek hangzik. Biztosra veheted, hogy nem csalt meg.

A kavarógép meg fogadjunk csaj, és nem bírja elviselni, hogy neked van pasid, neki meg nincs. Vagy neki is ő tetszik...


21/F

2011. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyik az unokatesóm, aki nincs jóba a barátommal, a másik csajt nem nagyon ismerem.
2011. márc. 12. 10:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi :)

Ha én utálnám pl. a volt barátnőm új fiúját, akkor én is ilyeneket mondanék a lánynak, hogy a srác felvágós, nagyzolós, hülye barom... nekem akkor csak jó ha szétmennek...


Összefoglalva: ne alapozz egy idegen lány és egy olyan ember szavára, aki eleve utálja a pasid...próbáld meg őket összehozni, ültesd le őket egymás elé egy asztalhoz, és mond meg mindkettőnek, hogy elég volt az oviból, nőjenek már fel :)

2011. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csukd be a szemed és hallgasd meg mit mond a szíved. ne az eszedre hallgass. azt súgja a szíved, hogy a barátod megcsal? vagy az, hogy a barátod nem csal meg?

a szíved sose ad rossz választ. csak hallgasd meg.

2011. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ha a szívére hallgatna, ezeket a válaszokat hallaná : ÜT ÜT VER VER
2011. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
RUG RUG
2011. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!